Шашкісти нашого селища завоювали нагороди у Запоріжжі

Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі.

Відкритий обласний кубок по шашкам «Весна-2018» пройшов у місті Запоріжжі з 27 по29 квітня. Участь у змаганнях брали 16 спортсменів зі всієї області. Честь нашої громади відстоювали 8 спортсменів ДЮСШ «Азовець». Двоє з них  Яна Матвієнко та Роман Вишегородцев посіли призові місця.
Яна Матвієнко показала неперевершену гру та посіла заслужене перше місце серед юнаків та дівчат. Роман Вишегородцев у гострому суперництві посів почесне друге місце. Хлопець тільки-но почав вчитися грі, а вже показує не погані результати. З 7 по 14 березня Роман брав участь в Чемпіонаті України з шашок, який проходив в Полтаві, і показав там гідний результат. Підготував спортсменів тренер Захар Лавренченко.
Велику подяку за допомогу в організації поїздки спортсмени та тренер висловлюють директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.
Зараз спортсмени готуються до масштабного міжнародного турніру, який пройде 3-10 червня у нас в Кирилівці.