Змагання з шашок принесли перемоги нашим спортсменам

В Якимівці 5 травня пройшов турнір пам’яті майстра спорту СРСР Миколи Железова.

Традиція проводити такі зустрічі-змагання заснована майстром спорту України та міжнародного класу з шашок Дмитром Макаровим. В турнірі приймали участь дві команди – школярі з Якимівки та 6 спортсменів від ДЮСШ «Азовець». Всі спортсмени були поділені на дві підгрупи до 5 класу та 5 клас і вище.
В результаті напружених та цікавих поєдинків наші спортсмени посіли призові місця. Тимур Качан посів заслужене перше місце серед 12 спортсменів категорії до 5 класу. Спортсмен зіграв сім партій – 6 з них виграв, а одну програв спортсмену з Кирилівки Данилу Суліму.

В категорії 5 клас і вище Яна Матвієнко зіграла лише одну партію в нічию, а всі інші закінчила блискучою перемогою. Руслан Петрусенко в результаті напруженої боротьби посів у цій категорії третє місце.

— Також я хочу відзначити ще одного спортсмена, — розповідає тренер Захар Лавренченко. –Максим Вишегородцев – наймолодший учасник турніру, йому всього 5 років. В особистих зустрічах він посів 4 місце. Хлопець показує дуже гарні результати у навчанні та на змаганнях.

Подяку за допомогу в організації поїздки спортсмени та тренер висловлюють директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.