Міжнародний турнір з шашок зібрав в Кирилівці найсильніших спортсменів

У Кирилівці, з 3 по 10 червня відбувся X Традиційний міжнародний дитячий турнір з шашок, присвячений пам'яті Миколи Єрмака -"Кирилівка-2018".

У змаганнях брали участь близько 80 спортсменів з різних областей України та гості з Молдови.  Виявляли найсильніших в 3-х групах. В розділі «А» брали участь спортсмени від 1 розряду та вище. В турнірі  «Б» — 2 розряди. В турнірі «В» – спортсмени 3 розряду і нижче. Цікаво — в цьому році була вперше введена категорія до 6 років і молодше. Усі спортсмени змагалися як в особистому, так і в командному заліку.

Майже кожна партія турніру виявилась запеклою та цікавою. Всі спортсмени боролися до останнього і намагалися усіма силами здобути перемогу. Суддівська колегія попрацювала дуже добре. Головним суддею змагань був президент Запорізької обласної федерації шашок Геннадій Звонарьов.

— Цього року турнір зібрав найсильніших спортсменів, — розповів тренер з шашок ДЮСШ «Азовець» Захар Лавренченко, —  і тому конкуренція була високою. Здобути перемогу для більшості гравців  виявилося надто складним завданням. Одночасно з нашим турніром проходив і Чемпіонат світу з шашок в Туреччині, і багато українських спортсменів не змогли приїхати до нас.

Кирилівку представляло 10 спортсменів.  Всі вони дуже добре себе показали.  Яна Матвієнко в командному заліку, в складі Запорізької команди показала гарний результат. В результаті команда Запорізькоїобласті виборола 3 місце.

В категорії до 6 років і молодше зареєструвалося 6 спортсменів. Учень ДЮСШ «Азовець» Максим Вишегородцев посів 3 місце і виконав перший юнацький розряд.

Завдяки  ДЮСШ «Азовець» (директор Артем Тельчаров) та  Кирилівській селищній раді переможці турніру отримали грошові винагороди.