Обласна влада допоможе Кирилівці навести лад із іногороднім бізнесом

В.о. губернатора Запорізької області Костянтин Бриль в Кирилівці провів нараду, присвячену вирішенню проблемних питань оздоровчої зони селища.

Проблеми великої кількості незаконних суб’єктів підприємницької діяльності на території селища є головними для кирилівської влади. На узбережжі Азовського моря, я ке належить нашій селищній раді функціонують близько 350 установ відпочинку і оздоровлення.  В.о. губернатора області Костянтин Бриль відзначив, що зараз підприємці, які тримають готельний бізнес, не несуть жодного соціального навантаження на території. Це потрібно виправити вже цього року.

— Їх діяльність приносить дуже великі прибутки, проте податки вони платять в місцях реєстрації: Дніпропетровській, Київській і інших областях. Більшість інспекцій просто не допускаються до перевірок на території готелів і баз відпочинку. Тому ми плануємо провести інвентаризацію всіх таких суб’єктів і наполегливо рекомендувати їм брати участь в розвитку селища, — підкреслив Костянтин Бриль. —  В лютому на сесію обласної ради буде винесено питання про проведення заходу під назвою «Курорт-2016», де кожна контролююча служба: ДСНС, Національна поліція, фіскальна служба і все ті, хто дає дозвіл підприємцям, отримати свої цілі і завдання задовго до початку сезону.

У питанні швидкого вирішення цієї проблеми в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль і голова селищної ради Кирилівки Іван Малєєв прийшли до загальної єдиної думки.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: