У Кирилівці зоозахисники і поліція шукали закатованого ведмедя

Представники центру реабілітації ведмедів з Миколаївщини «Синевір» намагалися знайти та врятувати ведмедя, що жив на одній з баз відпочинку Кирилівки. Спроба закінчилася невдачею.

Представники зоозахисної організації «Миколаївське міське товариство захисту тварин» і центру реабілітації ведмедів «Синевір“» разом з представниками виконавчої служби і поліції 24 лютого, шукали у Кирилівці ведмедя, який нібито утримувався у жахливих умовах на одній з баз відпочинку. За інформацією зоозахисників, ведмедя Балу треба було вилучити та відправити на реабілітацію.

За версією захисників тварин, ведмідь вже шість років перебуває у тісній клітці на турбазі у геть невідповідних умовах. Тварина нібито страждає від холоду зимою, спеки – влітку, не отримує у відповідній кількості навіть води, а годують семирічного Балу кашею.

Про такі страждання ведмедя зоозахисники дізналися минулого літку. Після звернення до держустанов відбувся суд, який прийняв рішення вилучити ведмедя та відправити в «Синевір» на реабілітацію. Представники «Синевіра» привезли з собою велику клітку, в якій тварину планується відправити на Закарпаття.

Проте страждаючого звіра у Кирилівці не виявилось. Селищний голова Іван Малєєв пояснив, що дійсно на базі відпочинку «Бомба» є «живий куточок» де знаходився ведмідь. Проте хазяїн бази ще до приїзду зоозахисників та поліції відправив тварину у Василівку. Там знаходиться приватний зоопарк Олександра Пилишенко де мешкають родина левів і ведмідь. Далі захисники тварин відправилися у Василівку.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: