У селищі триває підготовка до запуску виробництва тротуарної плитки

Влада та комунальники Кирилівки роблять все можливе для того, щоб провести благоустрій вулиць селища плиткою власного виробництва.

За словами директора комунального підприємства «Розвиток курортної зони» Олександра Жеребець, під цех з виробництва тротуарної плитки передбачена будівля старої котельні школи-садка «Золота рибка». Силами комунального підприємства там триває підготовка приміщення проводиться демонтаж старих котлів, замінюються дерев’яні вікна, які вже давно застарілі.

Також у колишній котельні готується площа для встановлення виробничого обладнання, яке, за словами Олександра Анатолійовича, буде поставлено у Кирилівку вже навесні. Після отримання обладнання на його встановлення та запуск піде близько місяця і вже до літа комунальне підприємство розпочне виробництво плитки.

Нагадаємо, вся вироблена КП «Розвиток курортної зони» плитка  буде спрямована на благоустрій селища. У керівництва Кирилівки в планах є покриття плиткою тротуарів, алей, виходів до моря, а також облаштування нею кирилівського цвинтаря.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: