У турботі про культуру та спорт

Кирилівська влада продовжує реконструкцію об'єктів соціально-культурного значення. За останні декілька місяців місцевий БК– 1 зазнав значних змін. Йде підготовка до ремонту БК-2.

З кожним місяцем кирилівський БК-1 все більше стає схожим на заклад культури європейського рівня. За рахунок місцевого бюджету у будівлі осередку культури замінені усі вікна на сучасні металопластикові. Роботи з заміни вікон проводила фірма «Гарант».

Всередині будівлі триває ремонт приміщень, коридорів, сходових прольотів. Проводиться ремонт танцкласів, для яких вже закуплений лінолеум вартістю 75 тисяч гривень. Замовлені ламбрекени для фойє будинку культури.

Завдяки активності місцевої влади проводиться закупівля костюмів для хору «Берегиня» та хору «Азовські зорі». У подальшому планується придбати для місцевих музикантів з вокально-інструментального ансамблю БК-1 апаратуру: барабани, гітари, тощо.

Також для потреб БК-1 та БК-2 за місцеві кошти придбані два ноутбуки. Доречи, завдяки субвенції з районного бюджету у азовській школі з‘явиться цілий комп’ютерний клас.

А ось із ремонтом БК-2 поки що виникають деякі труднощі. Постійне зростання цін на будматеріали та проведення робіт не дає можливості розпочати місцевій владі процедуру проведення тендеру на визначення підрядника для ремонту будівлі. Кошториси після їхньої розробки постійно застарівають.

Проте контракт на косметичний ремонт будівлі БК-2 вартістю 100 тисяч гривень владі все ж таки вдалося укласти.

Не забувають у Кирилівці і про спортивне життя селища. Завдяки старанням місцевої влади у залі карате ДЮСШ з’явилися нові татамі. Були закуплені нові силові тренажери, а також груші для тренувань спортсменів бойових видів спорту.

Для популяризації та розвитку настільного тенісу у будинку культури з’явився новий тенісний стіл.

З бюджету виділені гроші на закупівлю матів для спортзалу школи-садка «Золота рибка». Мати вже поступили у навчальний заклад.

Влада продовжує фінансувати культурні та спортивні заходи, у яких жителі Кирилівки та Лиманського беруть активну участьБК-1_8БК-1_7БК-1_9БК-2_1БК-2_4БК-2_1 БК-2_2 БК-2_7БК-1_1

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: