Іван Малєєв оскаржує дії правоохоронців

Селищний голова подав скаргу прокурору області на дії прокурора, який проводив обшук в його будинку.

Селищний голова Кирилівки вважає, що його права під час проведення обшуку у його помешканні були порушені. Про це він повідомляє у скарзі «на неправомірні дії начальника Чернігівського відділу Бердянської місцевої прокуратури, юриста 2-го класу Гресь Ю.Ю.».

«Я жодним чином не перешкоджав працівнику прокуратури здійснити обшук лише зазначив, що на обшуку повинен бути присутнім мій адвокат, який прибуде за викликом, а також поняті, яких я особисто запрошу. В задоволені зазначених вимог мені було відмовлено», — пишеться у скарзі.

Також Іван Малєєв вказує на те, що без пояснення причин біля його будинку знаходились люди із автоматичною зброєю. Крім того обшук проводили люди у цивільній і військовій формі, яких Юрій Гресь не вніс у протокол обшуку.обіск

Селищний голова Кирилівка зазначає і обгрунтовує, що Юрій Гресь  перевищив свої повноваження, діяв як неправомочна особа у Кирилівці і порушував права володаря житлового приміщення. У скарзі до прокурора Запорізької області Олександру Шацькому селищний голова Кирилівки вказує, що «на смт Кирилівка, Якимівського району юрисдикція Бердянської місцевої прокуратури не розповсюджується».

Іван Малєєв просить прокурора області призначити проведення перевірки по наведеним фактам та покарати винних.

Скарга-1сайтСкарга-2сайт

Поділитися новиною в соцмережах: