Багатодітні родини Мелітополя відірвались у Кирилівці

Завдяки місцевим підприємцям та керівництву селищної ради діти з великих мелітопольських родин власно відчули, що таке літо розваг у Кирилівці.

Два тижні на початку червня стали для мелітопольських багатодітних родин великим святом літа. З 6 до 20 червня вони відпочивали та розважались у нашому курортному селищі. Не дивлячись на важку економічну ситуацію місце для проживання багатодітних сімей знайшлось. Господарі місцевих подвір’їв Людмила Ігошина та Лавриса Білоус люб’язно надали  дітлахам та їхнім батькам місця для проживання.

На відпочинку діти не тільки купалися та загорали. Протягом двох тижнів вони розважалися завдяки владі та меценатам. Селищний голова Іван Малєєв допоміг дітям безкоштовно відвідати розважальний комплекс «Лунапарк». Також діти та батьки вдячні директору центру «Лунапарк» Юрію Аратюняну.

Велику подяку багатодітні родини висловлюють дирекції Акваріуму за цікаві та пізнавальні екскурсії дітей. Завдяки ним малеча дізналась багато нового про жителів підводних глибин не тільки Азовського моря.

Покорив серця маленьких мелітопольців найбільший в Україні аквапарк «Остров сокровищ». Завдяки керівництву аквапарку діти розважалися на водних атракціонах цілий день 17 червня.

Запам’яталася малечі і прогулянкова експедиція на катері «Ластівка». Завдяки доброзичливості та порозумінню Олександра Хмельницького та капітана катеру Олександра Трет’якова діти побачили акваторію Утлюкського лиману.

Останній день відпочинку багатодітні родини провели у Кирилівській січі. Завдяки директору цього розважального центру Іветті Сонькіної дітлахи не лише подивились виступ кінного театру, а й побували учасниками вистави. Потім вони відвідали екстрім-парк.

Літо 2016 року запам’ятається мелітопольським багатодітним родинам надовго. Союз багатодітних сімей Мелітополя дуже вдячний за такий теплий прийом селища Кирилівка, небайдужих  людей та підприємців працюючих тут. Можна впевнено сказати що сюди хочеться повернутись знову.

отдых_1 отдых_2 отдых_3 отдых_4 отдых_5 отдых_6 отдых_7 отдых_8 отдых_9 отдых_10 отдых_11

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: