Дорогу на полігони ТПВ та РПВ віддадуть КП «Жилкомсервіс»

Влада селища не планує ремонтувати дорогу, якою користується виключно комунальне підприємство.

Майже 40 років дорога до полігонів твердих та рідких побутових відходів була нічийною. Заасфальтована вона була ще у радянські часи на кошти кирилівських баз відпочинку. Робити ремонт за місцеві, районні, обласні чи державні бюджетні кошти тут було неможливо.

За ці десятки років асфальт перетворився на дорогу дуже схожу на фронтову. Ями стали такими великими, що тепер нагадують воронки від вибухів. Водії вантажівок, які обслуговують Кирилівку, бази відпочинку, пансіонати та дитячі табори перетворилися на еквілібристів і змушені майже повзком добиратися до полігонів.

Нещодавно цю дорогу протяжністю 2 кілометри 400 метрів передали на баланс Кирилівської селищної ради і навіть розробили її паспорт. Після цього одразу два депутати селищної ради, які працюють водіями на автомобілях з вивозу ТПВ та РПВ, Дмитро Коваль та Сергій Панченко звернулись до селищного голови Івана Малєєва із проханням виділити кошти з бюджету та провести капітальний ремонт дороги.

Проте керівництво селищної ради вважає, що обслуговувати дорогу повинно КП «Жилкомсервіс».

— З місцевого бюджету витрачати кошти на цю дорогу ми не плануємо. Оскільки КП «Жилкомсервіс» отримує прибуток від надання послуг населенню та базам відпочинку і тільки воно користується цією дорогою, то і ремонтувати її повинно саме КП, — каже Іван Малєєв.

На найближчій сесії селищної ради депутати передадуть цю дорогу на баланс КП «Жилкомсервіс».

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: