Стати красивою Кирилівці заважає бюрократія

Курортний сезон вже давно розпочався, проте ремонтні роботи на центральній площі ще тривають.

Не дивлячись на те, що місцева влада докладала максимум зусиль, щоб скоротити терміни розглядання документів на реконструкцію центральної площі Кирилівки, процес узгодження проекту зайняв декілька місяців і до роботи підрядники приступили тільки наприкінці весни.

При затвердженні бюджету на 2016 рік депутати взимку прийняли і план соціально-економічного розвитку селища. Після цього влада здійснила заказ проекту на реконструкцію площі. Проект виготовлявся більше місяця. Після цього за законом документ повинен пройти держекспертизу, яка у середньому триває від 2 до 3 місяців. Завдяки неймовірним зусиллям селищної влади експертиза була здійснена за півтора місяці і документи надійшли у Кирилівку 25 травня. Далі було здійснене фінансування проекту і почалися роботи.

— Дуже важко подалати нашу українську бюрократію. Деяких підписів доводиться чекати тижнями. Ми постійно знаходились із спеціалістами держекспертизи на телефонному зв’язку, проте все ж таки втратили багато часу, — говорить селищний голова Іван Малєєв.

Оперативно спрацювало дніпровське ПП «Нова» і буквально за декілька тижнів збудувало фонтан, який вдалося відкрити на День Кирилівки.

Не менш оперативно працює підрядник ПП «Гарант» на укладці тротуарної плитки у центрі. Субпідрядником виступає мелітопольська фірма ПП Скоробогатько.

— Ми намагаємося зробити реконструкцію площі у максимально короткі терміни після отримання проекту з держекспертизи, — каже селищний голова Іван Малєєв. – Для робот у нас всі матеріали є і будівельники працюють оперативно.

Фіналом реконструкції стане встановлення між фонтаном та будівлею селищної ради скульптури «I LOVE KIRILLOVKA». Її встановлять на спеціальному помості  так,  щоб було видно здалеку тим, хто в’їжджає у селище. Скульптура у темну пору сутінок буде світитися.

площадь_1 площадь_2 площадь_3 площадь_6

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: