До золотого оленя Кирилівки додадуть сяючий вказівник

Візитна картка нашого курорту — статуя оленя, яка знаходиться на повороті траси Харків-Симферополь у цьому році була оновлена. Рада директорів баз відпочинку разом із громадською організацією «Кирилівка-курорт» та при підтримці керівництва бази відпочинку «Азов Шале»...

Візитна картка нашого курорту — статуя оленя, яка знаходиться на повороті траси Харків-Симферополь у цьому році була оновлена. Рада директорів баз відпочинку разом із громадською організацією «Кирилівка-курорт» та при підтримці керівництва бази відпочинку «Азов Шале» вирішили реконструювати постамент.

Фінансування проекту проводилось за рахунок «Азов Шале» біля постаменту з’явився майданчик з тротуарної плитки та лавки для відпочинку. До оленя на пагорб були збудовані сходи. Саму статую пофарбували у золотий колір. Спеціально для оленя були зварені металеві роги, які вкрили золотим пластиковим шаром. Проте не встигли робітники після встановлення рогів зібрати обладнаня, як біля статуї з’явилося подружжя. Гладка жінка схотіла сфотаграфуватися на олені. Чоловік допоміг їй на нього залізти. Щоб підтягнутися поближче до голови статуї нелегка жіночка ухопилася за роги. Вони не витримали такого навантаження та зламалися. Жінка полетіла під ноги постаменту.

Керівництво бази відпочинку «Азов Шале» планує знову встановити роги, але більш міцні. також за оленем буде встановлено вказівник на Кирилівку. Вночі він буде світитися завдяки енергії який накопичив за день сонячними батареями.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: