Спартакіада Кирилівської селищної ради знов набирає обертів

3 вересня почався осінній етап спартакіади Кирилівської селищної ради. Першим видом змагань став більярд.

Змагання проходили у кафе Олега Репіна «Люкс». у більярдних баталіях брали участь 4 команди. Це команда «Юність»(Азовська ЗОШ),  «Бодрість»(мешканці Кирилівки), «Хвиля» (приватні підприємці) та команда «Громада» (Кирилівська селищна рада). Боротьба за призові місця була запеклою. Команди викладалися на всі 100% до останнього туру.  За результатами боротьби команда «Юність» посіла 4 місце, «Хвиля» — 3 місце, «Громада» — 2 місце, а переможцями стали спортсмени  команди «Бодрість». Всі призери змагань нагороджені грошовою винагородою та грамотами від Кирилівської селищної ради.

— Оргкомітет змагань виражає подяку Олегу Репіну за надання місця для проведення змагань,  — зазначає головний суддя Роман Сердяєв, — Дякуємо також Кирилівській селищній раді за надання грошової винагороди учасникам.

Вже 17 вересня пройшли змагання з міні-футболу. Змагання проходили за круговою системою. Гра складалася з двох таймів по десять хвилин. Учасниками змагань були знов ті ж 4 команди. З  першої й до останньої хвилини гри на полі точилася гостра і напружена боротьба.  У результаті ігор, де кожна команда не поступалась жодним сантиметром футбольного поля, переможцем стала команда «Громада».

— Хотілося відзначити команду «Хвиля», — зазначає головний суддя змагань Роман Сердяєв. – Учасники  цієї команди Андрій Єрмак, Юрій Живков, Сергій Становий, Олег Машкара і їх незмінний капітан Володимир Чуб.  Хлопці зіграли всі ігри чисто і професійно. Нашій молоді потрібно брати приклад з такої гри.

Оргкомітет змагань висловлює подяку Кирилівській селищній раді за допомогу в організації змагань та надання призового фонду.

Євгенія Мініна

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: