Губернатор пішов на зустріч кирилівській громаді

Запорізька обласна адміністрація висловлюється за створення двох громад на базі Якимівського району.

У листі за підписом голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля зазначається, що Запорізька обласна рада внесла зміни до свого рішення і залишила перспективний план формування територій Якимівського району у первинному вигляді.тобто на базі Якимівського району планується створити дві спроможні громади: Якимівську та Кирилівську.

Це означає, що ніяке об’єднання із центром у Якимівці нашого селища не торкнеться. Проте і у своїх сьогоденних межах нову Кирилівську громаду обласна влада не бачить.

— Відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, затвердженного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р, на території Якимівського району запроектовано дві територіальні громади: Кирилівська територіальна громада з адміністративним центром смт Кирилівка (Кирилівська селищна рада, Атманайська, Давидівська, Охрімівська, Шелюговська сільські ради) та Якимівська територіальна громада з адміністративним центром смт Якимівка (Якимівська селищна рада, Володимирівська, Горьківська, Новоданилівська, Переможненська, Радивонівська, Розівська, таврійська, Чорноземненська сільські ради), — говориться у листі за підписом губернатора.

Зазначимо,що поки цей план вважається перспективним. Головним у обєднанні та створенні спроможних громад в Україні залишається добровільне виявлення жителів територій.

Поділитися новиною в соцмережах: