Підготовка до каналізування селища йде за планом

У лютому розпочнеться розробка проекту з побудови очисних споруд та каналізування Кирилівки.

Технічно-експертна оцінка проведення у Кирилівці, на косах Пересип та Федотовій та у Степку  водопроводу та каналізації, а також забудови очисних споруд протягом січня знаходилася на експертизі. Для її розробки та створення проекту великої забудови, яка надасть Кирилівці офіційного статусу курорту з обласного бюджету виділено 1 мільйон гривень.

За словами селищного голови Івана Малєєва, вже у лютому буде проведено конкурс для обрання організації,яка розроблятиме проект. Одразу після нього і розпочнеться розробка.

Нагадаємо, на нараді 16 листопада було заплановано, що проект технічно-експертної оцінки буде розроблено до кінця 2016 року. Наступним етапом облаштування Кирилівки водопроводом та каналізацією стане розробка та узгодження проекту споруд. Начальник департаменту екології ЗОДА Віталій Гордієнко підкреслив, що при вдалому протіканні усіх етапів впровадження нового проекту гроші на його реалізацію можуть бути надані вже у березні 2017 року. Забудова системи каналізації та водопостачання у Кирилівці фінансуватиметься за гроші Європейського банку розвитку та проходитиме за підтримки обласної  державної адміністрації та місцевої селищної ради.

Проект очисних споруд, водопостачання та водовідведення, буде включати в себе складну систему, що працює за останнім словом техніки і стане унікальним та експериментальним для усієї України.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: