«Золота рибка» — у навчальний рік з ремонтами та проблемами виховання… у батьків

Нові пральня та харчоблок запрацюють у школі-садку з нового навчального року, а на дворі тротуарна плитка та сучасний паркан.

Ремонт та реконструкція внутрішніх приміщень та прилеглої території школи-садку «Золота рибка» добігає кінця. До початку навчального сезону будівельники закінчать внутрішні роботи у харчоблоку та пральні закладу.

Вже завершені роботи по укладці тротуарної плитки на подвір’ї школи-садка. З 1 вересня,після свята Дня знань, розпочнеться заміна паркану навколо учбового закладу.

Проте у директора навчального закладу є великі претензії до місцевих жителів,які не поважно ставляться до чужої роботи та ініціатив місцевої влади.

— Ми зіткнулися із безкультур’ям місцевих жителів. Тільки-но поклали плитку у дворі та на центральному в’їзді, як люди почали ставити на неї свої авто,- каже директор школи-садку «Золота рибка» Олена Грищенко. — Це або безкультур’я, або шкідництво. Ми змушені були огородити місце, де вкладена плитка та покласти на неї перешкоди для руху авто.

Найбільш дивує те,що так паркують свої автівки батьки дітей, які ходять до цього навчального закладу. Олена Мирославівна звертається до усіх мешканців селища із проханням обережно та з повагою відноситись до об’єктів місцевої інфраструктури та благоустрою,яке проводиться у селищі.

рибка_1 рибка_3 рибка_4 рибка_5 рибка_6 рибка_7

 

Поділитися новиною в соцмережах: