Azov Power Cup в Кирилівці

На Федотовій косі 8-10 вересня пройшов Відкритий кубок Азовського моря з пауерліфтингу Azov Power Cup 2017.

Спортсмени змагалися в декількох категоріях: жим лежачи, багатоповторний жим, станова тяга і армліфтинг.

В цьому році поборотися за медалі приїхало більше 250 богатирів з 15 міст України та 5 країн. Це Німеччина, Азейрбаджан, Молдова, Латвія та Україна. Вікова категорія учасників змагань була різноманітною: від дітей 8 років і закінчуючи самим «молодим» спортсменом, якому 71 рік, Валерієм Петровим – майстром спорту СРСР по тяжкій атлетиці, тренером збірної СРСР з важкої атлетиці. Участь у змаганнях брали не тільки чоловіки, а й представниці слабкої статі.

На відкриття турніру приїхав заступник селищного голови Ігор Коробка. Він привітав учасників та побажав їм успіхів і перемог, а також вдарив у символічний дзвінок. Після чого змагання вважалися офіційно відкритими.

— В цьому році у нас вже є добрі результати, — розповів нам головний організатор змагань, майстер спорту, неодноразовий чемпіон України, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон світу з жиму лежачи серед ветеранів категорії М1 і М2 Masters Віталій Пулін. – Команда з міста Мелітополя виграла командну першість з пауерліфтингу – це три види вправ: жим штанги лежачи, станова тяга та екстремальний жим.

Всі учасники змагань залишилися дуже задоволені турніром. Переможці турніру отримали кубки, медалі, набори спортивного харчування та багато інших потрібних для професійних спортсменів-важкоатлетів призів.

тяжи 001 тяжи 002 тяжи 003 тяжи 004 тяжи 005 тяжи 006

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: