Азовська школа у середині обласного рейтингу

Школа опинилась на сьомому місці серед шкіл Якимівського району за обласним рейтингом навчальних закладів за підсумками ЗНО 2017 року.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Запорізької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

У підсумку, абсолютним лідером рейтингу стала Бердянська гімназія «Надія», 100% випускників якої склали тести ЗНО, та ще й із середнім балом 161,4. Друге і третє місце дісталося Михайлівським установам освіти — Михайлівській НВК ім. Героя СРСР І.А. Найдьонова та Михайлівській ЗОШ №3. А ось на четвертому місці знаходиться НВК «Якимівська гімназія» із середнім балом 154,7.

Серед 320 навчальних закладів Запорізької області (у рейтинг не включено школи, НВК та гімназії Запоріжжя) Азовська школа посідає на 150 місці із показником 113,9 балів. Якщо вибрати з рейтингу навчальні заклади тільки Якимівського району, то серед 20 шкіл Азовська знаходиться на сьомому місці.

Гірше за всіх з тестами ВНО з випускників Якимівського району впоралися учні Переможненської ЗОШ. З завданнями там впоралися лише 54% учнів, що опустило навчальний заклад на 304 рядок рейтингу.

Рейтинг шкіл Запорізької області у 2017 році можна подивитись тут.

рейтинг 1

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: