Боксери «Азовця» у збірній області

З 6 по 10 вересня в м. Оріхів пройшов Чемпіонат Запорізької області з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження.

Ці змагання стали відбором до збірної регіону, яка представить область на Чемпіонаті України з боксу в м. Бердянськ в жовтні. ДЮСШ «Азовець» представляли Олександр Балабін (вагова категорія 52 кг.) та Тимофій Буханцов (вагова категорія 44,5 кг.)

Олександр Балабін автоматично став переможцем Чемпіонату області, тому що у його ваговій категорії не знайшлось противників. В результаті команда прийняла рішення, щоб у фіналі Олександр боксував з хлопцем з вагової категорії 54 кг. Олександр переміг противника. Він виконав нормативи для першого розряду і потрапив у збірну області з боксу. Боксер буде представляти ДЮСШ «Азовець» на Чемпіонаті України.

У Тимофія Буханцова у ваговій категорії було 4 кращих боксери з області. Для нього це були перші обласні змагання у житті. Тимофій провів 2 поєдинки. Перший поєдинок з рахунком 3:0 наш спортсмен виграв і довів всім, що він достойний боксувати у фіналі. Але в другому поєдинку він програв тому ж боксеру з яким зійшовся у поєдинку на «Азовці» в Кирилівці.

— Противник значно вищий за Тимофія, і саме це становить велику перепону для отримання перемоги над ним. Тимофій автоматично потрапив у збірну області, адже до неї потрапили всі фіналісти чемпіонату, — каже тренер спортсмена.

Тепер на наших боксерів чекає навчально-тренувальний збір, який відбудеться  з 18 по  30 вересня у Запоріжжі на базі Школи вищої спортивної майстерності. Там боксери будуть готуватися представляти свою область на Чемпіонаті України. Перші номера Чемпіонату області на збори їдуть за рахунок Міністерства молоді та спорту.