Боксери «Азовця» у збірній області

З 6 по 10 вересня в м. Оріхів пройшов Чемпіонат Запорізької області з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження.

Ці змагання стали відбором до збірної регіону, яка представить область на Чемпіонаті України з боксу в м. Бердянськ в жовтні. ДЮСШ «Азовець» представляли Олександр Балабін (вагова категорія 52 кг.) та Тимофій Буханцов (вагова категорія 44,5 кг.)

Олександр Балабін автоматично став переможцем Чемпіонату області, тому що у його ваговій категорії не знайшлось противників. В результаті команда прийняла рішення, щоб у фіналі Олександр боксував з хлопцем з вагової категорії 54 кг. Олександр переміг противника. Він виконав нормативи для першого розряду і потрапив у збірну області з боксу. Боксер буде представляти ДЮСШ «Азовець» на Чемпіонаті України.

У Тимофія Буханцова у ваговій категорії було 4 кращих боксери з області. Для нього це були перші обласні змагання у житті. Тимофій провів 2 поєдинки. Перший поєдинок з рахунком 3:0 наш спортсмен виграв і довів всім, що він достойний боксувати у фіналі. Але в другому поєдинку він програв тому ж боксеру з яким зійшовся у поєдинку на «Азовці» в Кирилівці.

— Противник значно вищий за Тимофія, і саме це становить велику перепону для отримання перемоги над ним. Тимофій автоматично потрапив у збірну області, адже до неї потрапили всі фіналісти чемпіонату, — каже тренер спортсмена.

Тепер на наших боксерів чекає навчально-тренувальний збір, який відбудеться  з 18 по  30 вересня у Запоріжжі на базі Школи вищої спортивної майстерності. Там боксери будуть готуватися представляти свою область на Чемпіонаті України. Перші номера Чемпіонату області на збори їдуть за рахунок Міністерства молоді та спорту.

бокс 001 бокс 002
бокс 004

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: