Футбол поєднав спортсменів нової громади

Наймасовіший етап спартакіади Кирилівської селищної ради – змагання з футболу пройшов 24 вересня на майданчику зі штучним покриттям.

Показати свої вміння з м’ячем зібралися сім команд. Не брала участь у змаганнях лише команда «Кордон».

«В першу чергу хотілося відзначити команду «Рятівник», та висловити велику подяку керівнику Станіславу Васильовичу Коропу», — підкреслює головний суддя змагань Роман Сердяєв. — «Хлопці завжди намагаються брати участь у всіх змаганнях, а ось футбол завжди пропускали. Цього разу молоді хлопці, наші рятівники, зібралися і змогли показати непогану гру».

Ще спочатку спартакіади головний суддя змагань наголосив, що у змаганнях будуть брати участь і жителі Охрімівки та Атманаю, адже ми вже стаємо однією громадою. І вони можуть виступати за будь-яку команду спартакіади. Тому на змагання з футболу була допущена команда з Охрімівки.

Після спільного збору капітанів команд, було прийнято рішення поділити команди на дві групи. Після жеребкування в одну групу потрапило три команди в іншу чотири. В кожній групі ігри проходили по круговій системі, і в результаті визначалися переможц. Команда, яка в одній із груп посіла четверте місце, автоматично отримала сьоме місце, і не брала участі у спарингових іграх.

В одній з груп перше місце в результаті нелегкої боротьби зайняла команда «Бодрість» за яку грали ученики школи Охрімівки. Друге почесне місце посіла команда «Хвиля», і третє місце в своїй групі виборола команда «Рятівник».

У другій групі перше місце посіла команда «Катран», яка перемогла три команди. А ось команда «Чайка» та «Громада» набрали однакову кількість балів і в особистій зустрічі зіграли з рахунком 1:1. Команда «Юність» в останньому турі відмовилася від гри з командою «Громада», і щоб визначити, яке місце посіла команда «Чайка», а яке «Громада», було вирішено влаштувати серію пенальті. В серії 7-метрових пенальті перемогла команда «Громада» , і посілаа друге місце. А команда «Чайка» — третє місце в групі.

Велику подяку організатори матчевих зустрічей  висловлюють Кирилівській селищній раді за надання грамот та нагород.

Також головний суддя змагань Роман Сердяєв висловлює подяку Кирилівській селищній раді за популяризацію та розвиток спорту в селищі, адже в цьому році до нас підключились і Охрімівка, і Атманай.

фут 001 фут 002 фут 003 фут 004

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: