Команда «Хвиля» найсильніша у більярді

У неділю, 10 вересня пройшов черговий етап спартакіади Кирилівської селищної ради. Цього разу всі команди зібралися помірятися силами у більярді.

Змагання проходили на території кафе «Люкс», яке люб’язно надав нашим спортсменам власник Олег Репін.

На відкритті змагань селищний голова Іван Малєєв побажав усім чесної боротьби та перемоги.

Гра проходила за основними правилами більярду, до двох поразок у двох сітках. Команда, яка один раз програла опинялася у нижній таблиці і там виходила у фінал. Гра проходила до двох перемог з трьох партій, а фінальна боротьба за перше і друге місце пройшла на великому столі до трьох перемог з п’яти партій.

В результаті запеклої боротьби 8 місце у команди погранзастави «Кордон», 7 місце виборола команда «Громада» (Дмитро Купрін та Володимир Гаас) — працівники Кирилівської селищної ради. 6-е місце посіла команда жителів села Охрімівка «Чайка». 5-е місце у команди жителів Лиманського «Катран» (Юрій Жуков та Микола Литвак), а 4-е у команди Азовської ЗОШ «Юність» (Віктор Козоріс та Сергій Коваль).

На 3-й сходинці п’єдесталу пошани опинилася  команда жителів Кирилівки «Бодрість». Участь у змаганнях від команди брали Євген Падафет та Микола Золотов.

Срібло, неочікуване для всіх, достойно отримала команда «Рятівник» — працівники пожежно-рятувальної частини. Учасники команди Юрій Подтикан та Сергій Бойко.

Почесне золото у команди підприємців «Хвиля». Команду представляли Олег Цебер та Іван Гаско.

Головним суддею змагань був Роман Сердяєв.

Велику подяку організаційний комітет висловлює селищному голові Івану Малєву за надання грамот та грошової винагороди, а також Олегу Репіну за надання місця для змагань.

Також 9 вересня, у суботу, до дня працівників фізичної культури, у селищі Охрімівка відбулися футбольні матчі у рамках Чемпіонату району з футболу. Збірна команда гравців Кирилівки та Охрімівки «Азовські чайки» прийняла участь у змаганнях і в результаті хвилюючої боротьби з рахунком 3:0 виграла у команди с. Радіонівка «Лиман».

билль 001 билль 002 билль 003

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: