Перший дзвоник покликав молодь за парти

Традиційно в Кирилівці пролунав перший шкільний дзвоник. Засмаглі та сповнені сил школярі зібралися на шкільному подвір’ї. На них прийшли подивитися друзі, батьки та поважні гості. Дзвінкий гомін стояв біля школи, а запахи квітів заполонили все навколо.

Для дітей випускників, це останнє вересневе свято у їх житті, а для першокласників – це перша шкільна лінійка. 12 маленьких школярів тримали за руку свою першу вчительку Оксану Леонідівну Майфат та невпевнено крокували у нове, доросле життя.

На святковій лінійці всіх присутніх зі святом привітала директор школи Інна Шевченко.

— Сьогодні ми зібралися на шкільному подвір’ї на справжнє всенародне свято мудрості, людяності та доброти. Цей день особливо хвилюючий та урочистий, адже з нього починається такий цікавий і водночас нелегкий шлях до знань. Тож вітай шкільна родина гучними оплесками цей день.

Інна Олександрівна вручила свідоцтво з відзнакою про базову середню освіту Валерії Гоппе. А ще вона вручила грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації вчителю вищої категорії Катерині Павлівні Чуйко за зайняте друге місце у конкурсі електронних дидактичних засобів «Сучасний урок».

Також  директор Азовської школи вручила подяку від комунальної установи Обласний методичний центр, від відділу культури і мистецтва Запорізької обласної ради, від відділу культури і туризму Якимівської районної державної адміністрації, від Кирилівської селищної ради вчителю, який протягом багатьох років очолює і веде чотири хорові колективи, відміннику освіту Анатолію Семеновичу Янєву.

На святі були присутні і почесні гості . Кирилівський селищний голова Іван Малєєв, депутат обласної ради Геннадій Шевченко, бійці АТО. Вони звернулися зі словами привітання до всіх мешканців країни знань. Побажали їм успіхів у навчанні та наснаги. А Геннадій Шевченко традиційно порадував школу невеличким подарунком – сертифікатом на 1000 гривень. Також він вручив почесну грамоту Запорізької обласної ради директору школи, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію.

Всі присутні насолоджувалися вокальними номерами та танцями, які підготували учасники художньої самодіяльності. Після святкової лінійки всі учні пішли на свій перший урок.

день знаний 001 день знаний 003 день знаний 004 день знаний 005 день знаний 007 день знаний 008 день знаний 009 день знаний 010 день знаний 011 день знаний 012 день знаний 013 день знаний 014 день знаний 015

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: