Під Кирилівкою пройшли змагання мисливських собак

Біля нашого селища мисливці Мелітопольщини та Якимівщини з’ясовували чиї чотирилапі друзі кращі на полюванні.

Змагання проводилися 16 вересня Мелітопольським клубом мисливського собаківництва «Правильне полювання». Члени цього клуба — люди, які мешкають і полюють в Якимівському районі. Клуб пропагує правильне полювання, а саме – полювання з собакою. Адже у мисливця, котрий полює з собакою, зовсім інша культура полювання. Він по іншому відноситься до дичини.

— Ми проводимо такі заходи з цілю пропаганди правильного полювання і хочемо передавити ці традиції нашій молоді. Адже всі мисливці повинні розуміти, що вони не мають права залишати після себе пустелю. Якщо природа нам щось дає, ми повинні віддавати їй щось в замін, тому також займаємося випуском птиці в угіддя в ті місця де не проходять полювання, — розповів президент клубу «Правильного полювання» та експерт-кінолог І категорії Дмитро Беловий.

Полювання проходили на фазана, перепілку та куріпку. Експерти розцінювали роботу собаки по певній градації. В таку градацію входять 13 елементів. Правильність пошуку, чуття, постановка собаки, стиль собаки, відношення до дичини та інше. Саме за цими критеріями і визначалась ступінь отриманого польового диплому.

Від нашого селища в польових випробуваннях собак лягавих порід брали участь Роман Сердяєв, Дмитро Самойлов та Артур Барбакадзе.

Саме ці мисливці виступили організаторами цього заходу. Також вони займались і підбором угідь для змагань. Всі собаки наших учасників отримали польові дипломи ІІ і ІІІ ступенів з дуже високими балами. Не дивлячись на те, що у них собаки ще молоді, хлопці показали гарну та правильну роботу із твариною.

Після змагань наші мисливці самостійно зварили шурпу по-Кирилівські і пригостили гостей.

охота 1 охота 2 охота 3

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: