Кандидату на посаду селищного голови Сергію Дружиненко винесено попередження

Кирилівська селищна виборча комісія ввечері напередодні виборів розглянула скаргу кандидата на посаду селищного голови Івана Малєєва, та прийняла рішення.

Скарга кандидата на посаду селищного голови Івана Малєєва стосувалася факту виявлення порушення правил передвиборної агітації кандидатом на посаду селищного голови Сергієм Дружиненко, щодо розміщення агітаційного матеріалу у «день тиші»  28 жовтня о 18:00.

Усі плакати стенди, листівки та інші друковані матеріали (крім матеріалів,що розміщуються на носіях зовнішньої реклами),які були розміщенні у містах,визначених місцевою владою, були зняті  співробітниками КП «Розвиток курортної зони».

Окрім цього секретар селищної виборчої комісії до 20:00 27 жовтня повідомив всіх кандидатів на посаду селищного голови та кандидатів у депутати про необхідність припинити передвиборчу агітацію.

Однак агітаційний матеріал Сергія Дружиненка знаходився на електроопорі при в’їзді на вулицю Першотравневу 28 жовтня о 18:00. Члени Кирилівської селищної виборчої комісії виїхали на місце, що вказано у скарзі і о 21:55 28 жовтня впевнилися у наявності агітаційного матеріалу кандидата на посаду селищного голови Сергія Дружиненко.

Скаргу кандидата на посаду селищного голови Івана Малєєва на засіданні комісії було задоволено повністю, а кандидату на посаду селищного голови Сергію Дружиненко було винесено попередження напередодні  дня виборів.

постанова 1постанова 2

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: