Кращі знавці національного виду спорту України мешкають у Кирилівці

Кирилівські бійці привезли по дві золоті та срібні медалі та одну бронзову нагороду з Чемпіонату України з хортингу.

На початку жовтня команда кирилівських майстрів хортингу взяла участь у чемпіонаті Чернигівської області з цього молодого,але вже дуже популярного національного виду спорту.

Майстерність наших бійців знов показала себе з найкращого боку. Юнаки та дівчата завоювали на цих змаганнях три золотих нагороди та дві срібних.

Проте, за словами тренера наших спортсменів, Президента Запорізької обласної федерації хортингу та віце-президента Української Федерації Хортингу по південному регіону країни Руслана Галигіна,більш важливою та знаковою подією для наших бійців стала участь у змаганнях у Чемпіонаті  України з Хортингу.

Це велике свято національного бойового виду спорту тривало з 13 до 15 жовтня у Луцьку. Від Кирилівки там виступало 7 бійців, які продемонстрували дуже високі результати. Чемпіонами України стали наші спортсмени Стас Путеньов та Олег Олександров. Срібло чемпіонату дісталося Артему Галабурді та Христині Опальковій. Бронзу виборов Дмитро Жерновий.

— Ми вже півтора року у хортинзі. Ми вже виграли міжнародний турнір. Ми вже виграли два кубки України, Чемпіонат Європи та стали призерами Чемпіонату Світу. Далі ми будемо брати участь у Чемпіонаті України серед Кадетів у середині листопада у Ірпені,а потім поїдемо на Кубок України у Черкаси,- каже Руслан Галигін.

Проте головною подією в українському хортингу Руслан Галигін називає Чемпіонат Світу.який проходитиме наступного року у Латвії. Цей чемпіонат з національного виду спорту буде проводити саме Україна у іншій державі. Президент Запорізької обласної федерації хортингу вважає цей факт великим показником та визнанням нашого виду спорту у світі, яким, доречи, вже займаються у 28 країнах. Чемпіонат Європи з хортингу у наступному році пройде у Чехії.

— Ми дуже вдячні нашій селищній раді. Її керівництво завжди нас спонсорує. Ми не знаємо жодних обмежень у фінансуванні. Це велике щастя для спортсменів,коли є за що виїжджати на змагання,- каже Руслан Галигін. — Керівництво Кирилівки розуміє,що,якщо ми будемо битися раз на рік, то результатів не буде,а якщо виїжджаємо на змагання по 2-3 рази на місяць,то показники місцевого хортингу тільки покращуються.

Луцк Чернигов

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: