Кирилівський боксер став чемпіоном України

На юнацькому Чемпіонаті України у Бердянську нашому спортсменові Олександру Балабіну не було рівних на ринзі.

В Бердянську з 2 по 8 жовтня пройшов Чемпіонат України по боксу серед юнаків 2004-2005 року народження. Участь у змаганнях брали участь більше ніж 350 боксерів з 24 областей України та Києва. Від ДЮСШ «Азовець» виступали два боксери Тимофій Буханцов та Олександр Балабін.

Тимофій Буханцов у ваговій категорії 44,5 кг в своїй підгрупі посів 5 місце. На ринзі йому протистояв надто сильний суперник.

— Цей результат для нього непоганий, — зазначає тренер Андрій Щетінін. – Для нього це перша Україна. Посівши 5 місце Тимофій потрапив у резерв збірної, але для нього це нічого не значить. Ми будемо намагатися досягти у майбутньому більш значних результатів. У Тимофія ще все попереду.

Олександр Балабін завоював золото на Чемпіонаті України. Його противниками були тільки чемпіони з інших областей. Олександр провів три поєдинки. Перший поєдинок закінчився зупинкою рефері в третьому раунді достроково. Другий поєдинок починався дуже тяжко. В другому раунді Олександр зробив один нок-даун. І в результаті блискавично виграв поєдинок. У фіналі він зустрівся з чемпіоном Дніпропетровської області. Бій був тяжкий, але Олександр зібрався і показав свій характер та волю до перемоги. Він довів, що може упевнено вважатися першим номером країни.

— До цього Чемпіонату ми почали готуватися ще з турніру «Азовець», — розповідає тренер Андрій Щетінін. – Після чемпіонату на нас чекали напружені двотижневі збори в Запоріжжі. Спортсмени тренувалися без відпочинку. В результаті Чемпіонату збірна Запорізької області стала першою в командній першості. Не один поєдинок нашій збірній не подарований, всі медалі заслужені, адже наші спортсмени справжні козаки.

Велику подяку тренер та спортсмени висловлюють керівництву нашого селища на чолі з головою Іваном Мелєєвим та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову. Без їхньої роботи та фінансової допомоги наші спортсмени навряд чи могли б приймати участь у змаганнях такого рівня.