Якимівка відсвяткувала день району

30 вересня Якимівка святкувала свій 94 день народження. Представники нашого селища також відвідали святкування.

На площадках у парках пройшов виставковий вернісаж майстрів району та святкова ярмарка.

Також на святкуванні була розважальна програма для дітей та дорослих, а саме дитячі атракціони (батути, веселі гірки, каруселі), конкурс малюнків на асфальті «Мій рідний дім», веселі майстер-класи.

Після ярмарки в Якимівському БК пройшов святковий концерт. На початку святкування з вітальними словами до присутніх звернулись голова РДА О.Правосуд, голова райради Ю.Шило та інші бажаючі. За активну участь у громадському житті територій, відповідальне ставлення до виконання покладених обов’язків та з нагоди святкування 94 – тої річниці утворення Якимівського району голова РДА О.Правосуд та голова райради Ю.Шило нагородили грамотами почесних представників трудових колективів та громад. Наші Кирилівські активісти не залишились без нагород.  Почесні грамоти отримали Василь Мурський та Анатолій Янєв.

Захід завершився святковим концертом «Осінній подарунок Якимівщині».  Наші артисти також прийняли участь у концерті. Вокальний ансамбль «Джерело» під керівництвом Алли Ванькевич, дует «Стрелитція» кер. Марія Коробка,  Віктор Саприкін та Анастасія Кириченко подарували всім запальні пісні, а танцювальний колектив «Акварель» кер. Марина Бєлічкова подарував присутнім танок.  Номери наших зірок дуже сподобалися глядачам, адже супроводжувалися дзвінкими аплодисментами.

Велику подяку наші творчі колективи висловлюють Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим та КП «Розвиток курортної зони» за допомогу у організації поїздки.

ДЕР 001 ДЕР 002 ДЕР 003 ДЕР 004 ДЕР 005

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: