Керівництво ПП «Азовкомсервіс» зробило малюкам селища великий подарунок

Молодша група школи-садку «Золота рибка» після допомоги меценатів стала зразковою на території всього Якимівськог району.

Батьки молодшої групи школи-садку «Золота рибка» давно мріяли про заміну меблів у приміщеннях, де їхні дітлахи проводять багато часу, навчаються, грають та відпочивають. Проте і батькам, і вихователм хотілося щоб їхня група відрізнялася від інших, виглядала сучасно і водночас весело та комфортно. Із проханням про допомогу вони звернулися до керівництва Кирилівської селищної ради.

— Ми хотіли зробити меблі за індивідуальним проектом, щоб відійти від сірої маси, від цих коричневих шафок. Нам із задоволенням пішли на зустріч, і запропонували самим вибрати навіть кольорову гамму. У нас було прохання оновити лавку у роздягальні, придбати стіл для творчості, де б дітки індивідуально займалися. Ми попросили новий ляльковий театр замість саморобного , а також  ігрові кутки, — розповідає член батьківського комітету молодшої групи школи-саду «Золота рибка» Галина Вострікова.

Керівництво селища звернулося із пропозицією допомогти малюкам до керівництва ПП «Азовкомсервіс» і зустріло порозуміння у цьому питанні. Заступник директора цього підприємства Андрій Полупан придбав меблі для молодшої групи на суму 22 тисячі гривень

— Коли нам сказали, що із великим задоволенням зроблять все для наших дітей, ми здивувалися. Директор ПП «Азовкомсервіс» Петро Мелюк взяв на себе повний контроль за процесом замовлення та установки меблів, а заступник директора ПП «Азовкомсервіс» Андрій Полупан профінансував їх закупівлю, — розповідає член батьківського комітету молодшої групи школи-саду «Золота рибка» Галина Вострікова.

Всі батьки дуже задоволені новою обстановкою у групі. Всі меблі дуже яскраві, сучасні та якісні. Діти йдуть до садка із задоволенням, а батьки висловлюють кирилівському селищному голові Івану Малєєву і керівництву ПП «Азовкомсервіс» у особах Петра Мелюка та Андрія Полупана велику подяку за таке оновлення. Відтепер молодшу групу школи-садка «Золота рибка» можна сміливо вважати зразковою не тільки у Кирилівці, а й у всьому районі.

группа 001 группа 002 группа 003 группа 004 группа 005 группа 006

Поділитися новиною в соцмережах: