Команда Кирилівки визнана найкращою у Дніпропетровської області з хортингу

19 листопада у Нікополі пройшов відкритий Кубок Дніпропетровської області з хортингу.

Показати свою майстерність зібралося близько 200 спортсменів. Діти проводили по 2-3 поєдинки.

— У нас був вибір їхати або в Черкаси, або в Кіровоград, — пояснює тренер Руслан Галигін. – Але ми спеціально поїхали до Нікополю. Минулого разу на чемпіонаті Дніпропетровської області, наші два чемпіони Артем Галабурда та Олександр Віркун програли задушливим прийомом команді з Каменського. У цієї команди дуже хороший, досвідчений тренер – майстер спорту СРСР. Для нас це була знакова поразка. Весь цей час ми працювали над цим пробілом, і ми їхали спеціально під цю команду з Каменського. На наше щастя ми перемогли цих хлопців нокаутами.

Цей турнір приніс нашим спортсменам 100% результат. Кирилівська команда з 7 чоловік здобула 6 золотих медалей і 1 срібну. Дмитро Жерновий став другим, і головною причиною поразки є його поєдинок у фіналі зі своїм одноклубником Олегом Олександровим. В категорії 8-9 років до 30 кг Дмитро провів два поєдинки, Олег один і в фіналі вони сходяться між собою. В своїй категорії хлопці не залишили противникам жодних шансів на перемогу. Результат Олег Олександров перше місце, Дмитро Жерновий – друге.  Тренер наголошує, що цей бій був абсолютно чесний та справедливий, ніякої домовленості тут не було. Вадим Лузан наймолодший та найлегший боєць з вагою 22 кг  провів два поєдинки, закінчив їх достроково нокаутами — став першим, та отримав приз за кращу техніку.  Христина Опалькова, Олександр Віркун посіли перше місце. Стас Путеньов отримав золото та приз за найкоротший поєдинок турніру. На жаль Артем Галабурда цього разу захворів, і дуже засмутився, що не зміг поїхати на змагання.

На цьому турнірі у наших переможців не було жодного поєдинку з повною дистанцією. Всі бої були закінчені нашими спортсменами достроково. Також на цих змаганнях нашими бійцями не було пропущено жодного балу. Команду відзначило керівництво Дніпропетровської обласної федерації та присвоїли звання найкращої команди турніру.

— Весь наш успіх – це успіх цілої команди, — зазначає тренер Руслан Галигін, — ми наче частинки одного пазлу. Нам, тренерам,  постійно треба рости та розвиватися. Для нас головне довіра батьків. У нас зараз займається близько 25 дітей. Ми дуже пишаємося, що не дивлячись на всю жорстокість нашого спорту, у нас зараз займається 6 маленьких дівчаток. Ми дякуємо батькам за підтримку та присутність на тренуваннях – це гарний приклад для своїх дітей. У нашому клубі всім є місце і дітям і батькам. Віктор Віркун — він і батько, і лікар команди, і тренується на кожному тренуванні. Навколо нас з Віталієм Головко батьки, які нам довіряють і розуміють нас. Також ми щиро вдячні Кирилівській селищній раді за фінансову підтримку.

Випускники Кирилівського клубу карате завжди радують своїх тренерів. Микола Дзямка зараз навчається у Запоріжжі і зовсім недавно прийняв участь у змаганнях з українського рукопашу «Спас», де став Чемпіоном України. Зрозуміло, що тут велику роль відіграла та база знань і досвіду, яку він отримав тренуючись в Кирилівці. Він був 8 кратним Чемпіоном України по карате з усіх версій. Одного разу він зійшовся у поєдинку з хлопцем, який певний час жив та тренувався у Японії. Коля вийшов і переміг цього хлопця нокаутом. Тоді він отримав нагороду як кращий боєць турніру, краща техніка та за волю до перемоги. Також він, практично без підготовки, став 4 на Чемпіонаті світу по хортингу. За слова тренера Руслана Галигіна – Микола дуже талановитий та обдарований спортсмен, у нього залізний характер та воля.

— Наш клуб щиро вітає Миколу з перемогою, та сподіваємося на подальші досягнення, — наголошує Руслан Анатолійович.

каратисты 001 каратисты 002

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: