Спартакіаду закінчено. Її очікує реформа

Підбиті підсумки спартакіади Кирилівської селищної об’єднаної територіальної громади. Головний суддя планує з наступного року змінити правила та провести дві спартакіади.

Шахи

На початку листопада в рамках спартакіади в Кирилівці пройшли змагання з шахів. Змагання проходили у приміщенні Азовської ЗОШ. Потренувати своє логічне мислення зібралися всі вісім команд. Змагання проходили по круговій системі по трьох дошках – 1, 2 та 3 дівчата. Дівчата були у складі чотирьох команд. А інші команди грали з двома учасниками – 1 та 2 дошка.

Порадувала гарною грою команда «Кордон», у якій приймали участь діти прикордонників Кочегаров Данило 2007 р. народження та Кочегаров Святослав 2009 р. народження, які мають розряди з шахів. Але їм протистояли дуже сильні суперники, адже наше селище славиться сильними гравцями ще з давніх часів. Учасники команд, ученики школи в минулому, активно приймали участь у змаганнях з шахів у шкільні роки, і Азовська ЗОШ в 80-х роках була кращою в районі.

Гра була командною, і якщо 1 та 2 дошка програли, а 3 виграла, команді зараховувався програш. В результаті запеклої боротьби команда «Рятівник» на 8 місці, команда «Хвиля» посіла 7 місце. Команда «Кордон» набрала однакову кількість з командою «Юність», але в особистих іграх команда «Юність» перемогла і посіла 5 місце, а «Кордон» — 6. «Бодрість» на 4 місці. Призова  трійка сформувалася наступним чином. «Чайка» ( В. Бойко, О. Бєліченко, В. Наполеон) зайняла почесне третє місце. Срібло змагань отримала команда «Громада» ( В. Глазков та В. Гавриков) . Золото завоювала команда «Катран» ( В. Буряков, Є. Шершньов та С. Король). В особистій першості по першій дошці кращий В. Гавріков, а серед дівчат краща С. Король.

шахмат 001 шахмат 002 шахмат 003

Волейбол

У середині листопада у приміщенні Азовської ЗОШ пройшли змагання з волейболу. Змагання з цього виду спорту займає багато часу, тому було вирішено поділитися по групам. Сліпий жереб звів в групи такі команди – «Хвиля», «Громада» та «Рятівник» в одній групі, та «Юність», «Катран» та «Чайку» в іншій. В кожній групі було виявлено переможців, а також других і третіх. І потім команди, які посіли однакові місця в своїх групах змагались між собою. Результатом змагань стало. 6 місце у команди «Рятівник», 5 у команди «Чайка», 4 у «Громади». Трійка лідерів виглядає так: 3 місце у команди «Катран», 2 у команди «Юність», яка була вперше за багато років представлена лише учнями школи та одним батько О.Щербиною. 1 місце у команди «Хвиля». Суддями на змаганні були В. Глазков, О. Рєпін та С. Гнєздовський.

Головний суддя змагань окремо відзначає команду «Рятівник», які в цьому році прийняли участь у всіх змаганнях, хоч деякі з них далися їм тяжко.  Також добре себе показала команда «Чайка» з с. Охрімвки. Велика подяка її капітану О. Бєліченко, який не став вести на змагання професіоналів зі свого селища, а зібрав дійсно народну команду.

Всі переможці були нагороджені грамотами та грошовою винагородою. Спортсмени та головний суддя змагань висловлюють подяку керівництву Азовської ЗОШ, за надання приміщення для змагань та Кирилівській селищній раді за фінансову підтримку.

волейбол 001 волейбол 002 волейбол 003 волейбол 004

Підсумки

Підбиваючи підсумки спартакіади потрібно відзначити команду «Бодрість» та її минулого капітана А. Падафета, який вже не проживає в Кирилівці, але все ще приймає активну участь у організації команди. Велика подяка команді «Чайка» та її капітану О. Бєліченко, який зібрав команду не з професіоналів, а з любителів, з метою лише прийняти участь, а не йти до перемоги будь-якою ціною. Капітан отримав подяку за активну участь у розвитку фізичного виховання та спорту  на території Кирилівської об’єднаної громади. Команда «Юність» нагороджена у номінації «Дружній колектив», а І. Шевченко отримала подяку за активну участь у розвитку фізичного виховання та спорту  на території Кирилівської об’єднаної громади.

Команда «Рятівник» прийняла участь у всіх змаганнях, особливо порадувала участь у футболі та волейболі, де їх вже не було років 5. А рятівники  в минулому навіть були переможцями спартакіади. Команда нагороджена відзнакою «За активну участь». Керівник рятівників С. Короп також отримав подяку за активну участь у розвитку фізичного виховання та спорту  на території Кирилівської об’єднаної громади. Команда «Кордон», які встигають все – і охороняти кордон і приймати участь у спартакіаді. Команда нагороджена відзнакою «За волю до перемоги», а їх керівник В. Михайлюк отримав подяку за активну участь у розвитку фізичного виховання та спорту  на території Кирилівської об’єднаної громади.

На третьому місці команда «Громада» капітан А. Клімов. Вони отримали 800 гривень.  Команда «Хвиля» на другому місці. Вони отримали нагороду 1200 гривень. Перше почесне місце у команди «Катран», які отримали перехідний кубок та 2000 гривень.

— На наступний рік ми хочемо повернутися до першоджерел спартакіади, — зазначає головний суддя змагань Роман Сердяєв. — Треба змінити формат спартакіади і вести певні обмеження. Хочу повернути основні критерії – це прописка в нашому селищі, і друге правило – учасник повинен працювати або навчатися у тому колективі за який він виступає. Я хочу зробити дві спартакіади одну всередині селища серед трудових колективів, а іншу між тими селищами, які ввійшли до новоутвореної громади. В будь-якому випадку правила проведення спартакіади будуть змінені.