Свято аграріїв відзначила новоутворена об’єднана громада

26 листопада в Кирилівській селищній об’єднаній територіальній громаді відзначили день працівників сільського господарства.

Святкування розпочалося з самого ранку і тривало до пізнього вечора. Окрім мешканців Кирилівки і Лиманського, на святі були присутні і жителі Атманаю та Охрімівки.

З самого ранку на площі Роман Дерев’янко готував смачний куліш, яким змогли безкоштовно пригоститися всі присутні. З іншої сторони площі присутніх вабив запах гарячого шашлику, біля якого навіть утворилася невеличка черга, та смачний аромат шурпи.

Свято розпочалося з дитячої програми. Капустина (Тетяна Лисенко) та Морквина (Людмила Соболь) запросили дітлахів до себе на гостини. Діти поринули у країну цікавих пригод та солодких подарунків.

свято 001 свято 002 свято 003 свято 004 свято 005 свято 006

Після дитячої програми розпочалися спортивні розваги «Козацькі розваги». Було утворено дві команди – команда с. Охрімівка та команда смт. Кирилівки. Богатирі змагалися у п’яти вправах – перетягування канату, носіння колоди, стрибки у мішках, перекантовка важкого колеса та тяга автобуса. Перемогу отримала команда с. Охрімівка.

свято 007 свято 008 свято 009 свято 010 свято 011 свято 012 свято 013свято 015 свято 016

Традиційною також була і сільгосп лотерея. Люди із задоволенням купували щасливі квитки, сподіваючись на виграш. Лоти лотереї були різноманітні: сіно, зерно, мішки з картоплею та капустою, овочі, олія та багато іншого. Сцену прикрасили святковими призами, які розігрувалися під час святкового концерту.

свято 018 свято 019 свято 020 свято 021 свято 022 свято 023 свято 024 свято 027

Привітати всіх мешканців зі святом на сцену піднявся Кирилівський селищний голова Іван Малєєв. Він побажав всім хороших врожаїв та подякував нашим спонсорам-фермерам, завдяки яким організовано лотерею. Слова привітань лунали і від заступника директора ЗАО «Приморський» Андрія Шубіна, який подякував аграріям за плідну та самовіддану працю.

свято 014 свято 017

Концертну програму підготували  учасники художньої самодіяльності Азовського БК, Кирилівського БК та Аманайського БК. Після виступів наших зірок на сцену вийшов мелітопольський гурт «Melita band», який змусив усіх присутніх безупинно танцювати під улюблені хіти.

свято 025 свято 026 свято 028

Спонсорами свята виступили Кирилівська селищна рада, сільгосппідприємство Сергія Дзямки, ЗАО «Приморський» (директор Олександр Євченко) та фермерське господарство Василя Теслюка.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: