«Золоті» боксери Кирилівки вивели область на перше місце

З 12 по 18 листопада у Ворохті (Івано-Франківська область) відбулися Всеукраїнські змагання з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. спортивного товариства "Колос".

Всього поборотися на змагання приїхало близько 70 учасників. Запорізьку область на чемпіонаті представляло 11 спортсменів: 2 боксери з Кирилівки, 2 з Мелітополя, 3 з смт Балабіно і 4 боксери з Вільнянська. Всі боксери в команді були дуже добре підготовлені, адже пошуком талановитих боксерів для збірної займався наш тренер Андрій Щетінін. Також Андрій Щетінін виступив старшим тренером збірної Запорізької області по товариству «Колос».

Боксери області на ринзі викладалися на 100%. Результатом змагання стало 10 перших і 1 друге місце.

— Це феноменальний результат, — розповідає тренер Андрій. – Запорізька область вперше за все існування спортивного товариства «Колос»  посіла перше командне місце і отримала кубок.

Нашу Кирилівку представляли Тимофій Буханцов у категорії 44 кг та Олександр Балабін у категорії 54 кг. Тимофій виграв три поєдинки і заслужено отримав золото змагань. У першому поєдинку Тимофій був сильніший противника і з легкістю виграв. Другий бій  він виграв  достроково у першому  раунді технічним нокаутом. І третій бій за рішенням суддів всі три раунди він виграв. Олександр провів два поєдинки і також отримав золото. Перший бій закінчив у другому раунді технічним нокаутом. А другий бій він виграв у призера Чемпіонату України з рахунком 3:0.

Тренер Андрій Щетінін дякує всім спортсменам за серйозну підготовку до турніру та за гарний результат. Вся команда ДЮСШ «Азовець» відділення боксу  дякує Івану Малєєву та Артему Тельчарову за допомогу у організації поїздки на змагання.