Боксер з Кирилівки став сильнішим на турнірі в Коломиї

З 18 до 23 грудня у Коломиї пройшов турнір найсильніших боксерів України,присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту України Андрія Федчука “Бокс проти наркотиків”.

Напередодні турніру з 6 до 17 грудня в Коломиї проходив спортивний збір збірної України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. Вони є або переможцями Чемпіонату України, або призерами. Всього в спортивних зборах брало участь близько 70 спортсменів. Участь у них взяв і вихованець ДЮСШ «Азовець», чемпіон України Олександр Балабін, яких входить у склад збірної країни. Це було своєрідною підготовкою до турніру найсильніших боксерів. Збір був тяжкий, всі учасники в черговий раз довели, що у них добра витримка та неймовірна жага до перемоги. Кожен день перше тренування проходило о 7:30, але спортсмени приходили на нього бадьорими та сповненими сил.

Одразу ж після зборів розпочався турнір з боксу пам’яті Заслуженого майстра спорту України,  бронзового призера Олімпійських ігор А. Федчука. Олександр Балабін виступав у ваговій категорії до 54 кг. Наш спортсмен провів два тяжкі поєдинки. У першому бою йому попався суперник, який значно більший за нашого Сашка по габаритам. Але кирилівський боксер не розгубився, вміло ухилявся, та виборов жадану перемогу з рахунком 3:0. У другому поєдинку він зустрівся зі свої старим суперником, з яким Олександр  вже боксував на Чемпіонаті України. Бій проходив з явною перевагою нашого спортсмена, і з рахунком 3:0 Балабін перемагає. Олександр став найсильнішим боксером України у своїй ваговій категорії.

— Підводячи підсумки року, — каже тренер Андрій Щетінін, — хочеться відзначити, що цей рік був насиченим для всіх спортсменів ДЮСШ «Азовець». Мої вихованці на кожному турнірі показували свою майстерність і завжди посідали призові місця. Я хочу подякувати Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим, директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову за розуміння та підтримку нашого спорту. Ми рухаємося вперед, і у нас є люди, які допомагають нам розвиватися. Нещодавно нам в зал подарували сучасний телевізор та провели інтернет. У нас є камери спостереження, завдяки яким наш зал і  спортивний майданчик біля нього у безпеці. Дуже дякую нашому керівництву.

бокс 1 бокс 2

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: