Дітей возитимуть у школи, як і раніше

Проблему доставки дітлахів до охрімівської школи буде вирішено до закінчення канікул.

Оскільки об’єднана територіальна громада отримала від районного відділу освіти в керування охрімівські та атманайські освітні заклади, то перед владою постали завдання не тільки щодо матеріального забезпечення шкіл та дитячих садків та їхніх працівників, а й забезпечення роботи шкільних автобусів.

Атманайський шкільний автобус Кирилівській громаді з району передали, а стосовно охрімівського шкільного автобусу ще тривають перемовини. Річ у тім. що цей автобус обслуговував не тільки школу в Охрімівці, а й в Шелюгах, та інших селах району.

Не дивлячись на те, що питання із шкільним автобусом ще вирішується селищний голова вважає, що діти не повинні відчувати незручностей із доставкою до навчальних закладів. На останній сесій селищної ради Іван Малєєв повідомив, що селищна рада знайде спосіб та транспорт для дітей Охрімівки та Косих.

Відповідно до бюджету на 2018 рік на програму «Шкільний автобус» було виділено 550 тисяч гривень. Проте селищний голова називає цю цифру неостаточною і каже, що вона буде скорегована.

Поділитися новиною в соцмережах: