Об’єднана громада відсвяткувала День місцевого самоврядування

Традиційно 7 грудня в Україні відзначається день працівників місцевого самоврядування. У Кирилівці з нагоди цього дня відбулися урочисті збори.

З нагоди цього свята в сесійній залі Кирилівської селищної ради відбулось святкове засідання. Окрім депутатів, на ньому були присутні виконуючи обов’язки старост та депутати Охрімівки та Атманаю, пенсіонери місцевого самоврядування та співробітники апарату Кирилівської селищної ради. Завітали на святкову сесію і депутат Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко та депутат районної ради Наталя Волкова.

Всіх співробітників з нагоди свята привітав голова Кирилівської об’єднаної територіальної громади Іван Малєєв. Іван Володимирович подякував всім присутнім за самовіддану працю на благо нашої громади.

В першу чергу керівник селищної ради поздоровив тих людей, які більшу частину свого життя віддали роботі на ниві місцевого самоврядування. Це наші поважні пенсіонери Володимир Гонцул, Наталія Волкова, Ніна Борис, Любов Гурієнко, Ніна Кияшко, Галина Пращерук. Селищний голова Іван Малєєв привітав їх квітами та приємними подарунками.

За сумлінну працю та високий професіоналізм, активну громадську позицію з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування грамотами Якимівської районної ради та Якимівської районної адміністрації нагородили  Олену Северин, Ірину Силіну, Марину Логінову.

Привітав всіх зі святом і депутат обласної ради Геннадій Шевченко. Він наголосив щоб присутні ніколи не забували, що і для кого вони роблять. Він передав подяку за перемогу на виборах від Юлії Тимошенко представникам партії «Батьківщина» — Олександру Бєліченко та Ларисі Шевченко. Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток  Якимівського районну Геннадій Миколайович нагородив почесними грамотами Запорізької обласної ради  Світлану Луценко та Світлану Шиян.

день МСВ 3 день МСВ 4 день МСВ 6 день МСВ 7 день МСВ 8 день МСВ 9 день МСВ 11

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: