У Кирилівську громаду приходив святий Миколай

Всі жителі Кирилівської об’єднаної громади 23 грудня були запрошені на святкування дня святого Миколая у Будинок культури №1.

Окрім жителів нашого селища на свято у центр громади приїхали гості з Охрімівки. У фойє усіх зустрічала виставка дитячих робіт на тему «Новорічна казка». Присутні з великою цікавістю роздивлялися вироби наших маленьких майстрів. У центрі зали стояла гарно вбрана новорічна ялинка , яка одразу ж стала об’єктом для фотографування.

Почалося святкування виставою. Ведучі у костюмах Маші та Ведмедя розповіли гостям про історію свята та традиції. Як і заведено у казці були хороші та погані герої. Капосник, Лінь та Розбійник викрали листи, які малеча писала Святому Миколаю, а Ангели, Нічка та Зірки-помічниці разом з зайчиком кинулися рятувати ситуацію. Все закінчилося добре. На сцені з’явився Святий Миколай, який приніс подарунки та отримав свої листи. Виставу підготував театральний колектив «Мозаїка» під керівництвом Вікторії Кольчієнко.

Протягом всієї вистави на сцені з’являлися наші маленькі артисти, а також танцювальні та вокальні колективи. Танцювальний колектив «Акварель» (кер.-постановник Марина Бєлічкова), вокальний колектив «Веселка» (кер.- Марія Коробка), Радміла Савіна (кер.- Любов Міщенко), зразковий танцювальний колектив «Фантазія» (кер.-постановник Юлія Тисячна), танцювальний колектив «Шахеризада» (кер.-постановник Ганна Саркісова), Софія Демченко (кер.- Любов Міщенко),  Вікторія Некрасова (кер.- Марія Коробка).

Після вистави на діточок чекав подарунок від Святого Миколая – аніматор, який проводив різноманітні ігри та конкурси з солодкими призами біля ялинки. Наприкінці свята дітки писали свої бажання та відпускали їх у небо разом з літаючими ліхтариками.

Велику подяку організатори свята висловлюють батькам, вчителям, вихователям та глядачам. Окрема подяка Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим та КП «Розвиток курортної зони» та його директору Олександру Жеребцю за допомогу у проведені свята та надання солодких подарунків.

СВМик 001 СВМик 002 СВМик 003 СВМик 004 СВМик 005 СВМик 006 СВМик 007 СВМик 008 СВМик 009 СВМик 010

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: