Яскраве закінчення бойового року у Трускавці

Кирилівські спортсмени брали участь у міжнародному турнірі з хортингу «TRUSKAVETS OPEN».

Турнір проходив з 15 по 17 грудня і тривав два дні у розділах «Двобій» та «Сутичка».  Участь у турнірі брали спортсмени з 7 країн. Наша команда виступила дуже успішно, і привезла зі змагань 3 золоті медалі, 2 – срібні, і одну бронзу.

Золото та срібло

Не дивлячись на вражаючі результати, турнір для наших спортсменів та тренерів був важкий.

По-перше, команда боролася не в повному складі. Наш капітан команди Станіслав Путеньов, який наполегливо готувався до змагань – захворів. В першому поєдинку програє Артем Галабурда. Це занепокоїло та деморалізувало всю  команду.

Однак нашим спортсменам вдалося зібратися і вони показали все на що здатні. Перше місце у Христини Опалькової ( до 40 кг.), Дмитра Жернового та Олександр Віркуна.  Друге місце у Христини Опалькової  (45+ кг.) та Олега Олександрова. На жаль в категорії 45+ Христині не вдалося вибороти перемогу у суперниці з вагою 48 кг.

Олександр Віркун зустрівся у поєдинку зі своїм старим суперником. Бій вийшов дуже нервовий, і цього разу Олександр отримав перемогу. Але суддя вирішує по іншому і віддає перемогу супернику.

— Ми одразу написали протест та надали відеозапис поєдинку, — розповідає тренер команди Руслан Галигін. —  Після чого, вперше в історії нашого клубу, суддя зупиняє турнір, бере мікрофон і просить вибачення у Запорізької федерації за свою помилку. Він дав додатковий час, і Олександр Віркун виграв поєдинок нокаутом.

У Олега Олександрова було два поєдинки у Дмитра Жернового три. І у фіналі вони зустрічаються. У нелегкій боротьбі перемогу отримав Дмитро. Під час поєдинку вийшов курйозний випадок — Олег задушив Дмитра одразу за 20 сек. Але суддя вирішив, що Олег порушив правила. Спортсмени знову сходяться у поєдинку і цього разу за балами виграє Дмитро.

Підсумки року

Наші спортсмени за цей навчальний рік, виграли Міжнародний турнір у Одесі, Чемпіонат України, Чемпіонат Європи, стали призерами Чемпіонату світу та виграли Міжнародний турнір у Трускавці. Попереду, навесні, чемпіонат світу з хортингу в Прибалтиці. Наші юні бійці будуть важко працювати найближчим часом, щоб потрапити на змагання.

— Напередодні Нового року ми вітаємо з наступаючими святами всю нашу команду: спортсменів, батьків, Кирилівську селищну раду на чолі з Іваном Малєєвим, ДЮСШ «Азовець»,  — каже Руслан Галигін, —  Ми щиро дякуємо селищній раді за підтримку та можливість брати участь у змаганнях високого рівня. Велика подяка Артему Тельчарову за допомогу і підтримку. Ці люди роблять все, щоб у нашому селищі росла та розвивалася така команда. Також ми дякуємо спортсменам, які з нами тренуються, допомагають готуватися до змагань, але не виступають на них. І якщо є ще такі люди, які вагаються віддавати чи ні свою дитину до нас на тренування, хочу повідомити,що у грудні Верховна рада України прийняла закон, в якому говориться, що кандидати у майстри спорту та майстри спорту, зараховуються у певні вищі навчальні заклади України без іспитів. У наших дітей з’явилася можливість займаючись спортом, мати не тільки добру фізичну підготовку, а й почати будувати свою кар’єру.

змагання 001 змагання 002 змагання 003

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: