Кирилівка із розмахом відсвяткувала Різдво

Жителі нашої нової громади зустріли Різдво з колядками та танцями.

У Кирилівці вже стало доброю традицією святкувати Різдво Христове на головній площі у Азовському. Цього року, окрім жителів нашого селища,  на свято завітали і земляки з Атманаю та Охрімівки.

Присутніх гостей свята, яких до речі зібралося чимало, творчі колективи Будинків культури розважали різними піснями, колядками, щедрівками та танцями. Учасники художньої самодіяльності народний хор «Азовські зорі», народний хор «Берегиня», театр естрадних мініатюр «Азов», вокальний ансамбль «Паняночка», вокальний ансамбль «Мрія», вокальний дует «Яворина», зразковий хореографічний ансамбль  «Юнона», В’ячеслав Мінін, Тетяна Лисенко, Олена Гнєздовська, Олег Протасов, В’ячеслав Блажко, Людмила Берладіна, Ніна Шевченко, Василь Мурський, Валерій Глазков та народний самодіяльний ансамбль «Хітана», ведучі — Юлія Шиян та Сергій Гнєздовський підготували дуже яскраві та запальні творчі номери. Ніхто з гостей свята не міг встояти на місці. Всі танцювали, веселились та розважались.

На святкування Різдва завітав настоятель кирилівського храму в ім’я Святителя Миколая Чудотворця, протоієрей Дмитро Журавель, який привітав своїх односельців зі святом та побажав всім міцного здоров’я. Також привітати своїх односельців з новорічними святами прийшов і Кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

рожд 001 рожд 002 рожд 003 рожд 004 рожд 005 рожд 006 рожд 007 рожд 008 рожд 009

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: