Новорічна казка прийшла в Азовську школу

Напередодні нового року учні Азовської школи поринули у справжню казку.

Учні Азовської ЗОШ дуже люблять новорічні свята. І не дивно, адже саме в цей час вони можуть показати всі свої таланти. Вони заздалегідь починають готуватися до новорічних ранків, і кожен клас хоче підготувати найкращий номер.

27 та 28 грудня у приміщені Азовської ЗОШ пройшли 4 новорічні ранки. 27 грудня вранці проходило новорічне свято для 1- 4 класів. Святкова програма називалася Мері Попінс та її друзі. По сюжету Малюк засумував, адже не отримав запрошення від Мері Попінс на Новорічний карнавал, а його друг Карлсон отримав запрошення. Він пообіцяв взяти Малюка з собою. Проте їм починає заважати Фрекен Бок, адже вона дуже не хоче, щоб вони потрапили на новорічну виставу. Але як і у всіх казках все закінчується добре. Вони потрапили на свято. Новорічну виставу супроводжували хороводи та конкурси. Від костюмів учнів 1-4 класів не можливо було відірвати очі. Учні 1 класу показали танець собачок. У них були яскраві костюми, які викликали у глядачів бурю емоцій. Також на святі були ялинки і зірочки. Всі учні отримали солодкі подарунки від Кирилівської селищної ради. У 5-6 класів було свято більше ігрової та танцювальної програми. Учні всі старались та підготували свої яскраві святкові номера.

27 грудня ввечері пройшло новорічне свято для 9-11 класів. Новорічна програма для цих класів була своєрідна та неординарна. Вся вистава проходила у сучасному стилі. Її герої Шерлок Холмс та Моріарті намагалися знайти причину чому і куди зник новий рік. Але на їх шляху було багато перепон. То вірус зламав діджейський пульт на якому були змагання діджеїв, то ще якась біда станеться.  Всіх сильно вразила сценка 10 6 класу. Вони ставили сценку «Уральських пельменів». Особливо Ігор Соболь, яким дуже класно зіграв свою роль бабусі. Учні танцювали, співали та ставили смішні сценки. Кожен номер супроводжували аплодисменти і щирі посмішки глядачів.

ут 27 001 ут 27 002 ут 27 003 ут 27 004 ут 27 005 ут 27 006 ут 27 007

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: