Новорічна зустріч з казковими героями

2 січня у приміщені Азовської ЗОШ пройшла дитяча новорічна програма «Новий рік на Мадагаскарі».

Святкова ялинка зібрала всіх маленький жителів нашого селища, їх батьків, дідусів та бабусь. Дітки були у різноманітних костюмах: і герої казок, і тварини, і супергерої.

Виставу розпочали улюбленці з мультфільму Мадагаскар. За сюжетом пінгвіни обманом забрали собі запрошення на свято у Діда Мороза і вирушили у подорож. Проте мадагаскарці не розгубилися і подалися за ними. На святі у Діда Мороза пінгвіни видали себе за запорошених гостей з Мадагаскара і станцювали танок для дідуся, але обман розкрився, і тільки танцювальний батл допоміг вирішити у кого з них кращий номер для Діда Мороза.

Лев, зебра, жираф, Тигруля, собачка та Мері Попінс збирали присутніх в коло і танцювали. Маленькі пінгвінчики та красуні піратки проводили для присутніх дітей конкурси. Всі учасники конкурсів отримували солодкі подарунки.  Також всі маленькі гості свята, які прийшли у костюмах отримали подарунки від Діда Мороза.

На святі виступали вокальний ансамбль «Мрія», вокальний ансамбль «Сузір’я» , Анастасія Пилипчук, денс студія «Енерджі», Вероніка Гуменна, Марія Гуменна, денс ансамбль «Юнона», зразковий танцювальний колектив «Юнона».

Велика подяка за підтримку Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим. Всі діти, які займаються художньою самодіяльністю отримали солодкі подарунки, які надала Кирилівська селищна рада та КП «Розвиток курортної зони».

ут 2 001 ут 2 002 ут 2 003 ут 2 004 ут 2 005 ут 2 006 ут 2 007 ут 2 008 ут 2 009 ут 2 010 ут 2 011 ут 2 012 ут 2 013

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: