Охрімівські школярі харчуватимуться у їдальні дитячого садка

Керівництво Кирилівської громади вирішило проблему харчування дітлахів молодших класів Охрімівської ЗОШ.

В Охрімівській ЗОШ не має ані харчоблоку, ані повноцінної їдальні. Багато років єдиним місцем де школярі мали змогу перекусити був і досі залишається буфет. Кирилівський селищний голова Іван Малєєв каже, що проблему харчування дітей молодших класів школи потрібно вирішувати якомога швидше.

Серед варіантів забезпечення дітлахів харчуванням селищна рада вибрала переобладнання харчоблоку та ремонт зали прийому їжі у охрімівському дитячому садку «Казка». Проведений він буде у найближчі місяці після уточнення бюджету на сесії Кирилівської селищної ради 15 лютого.

Харчуватися там будуть школярі 1-4 класів та учні з малозабезпечених родин. Всього по Охрімівській школі харчуватися за рахунок бюджету громади будуть близько 80 дітей. Нагадаємо, що на ці цілі з бюджету громади виділяється 25 гривень в день на кожного учня. Саме така сума на харчування учнів виділяється для шкіл Кирилівки та Атманаю.

Доречи, селищна рада вирішила і проблему підвозу учнів у Охрімівську ЗОШ. Після об’єднання громад новій Кирилівській ОТГ дісталося лише 2 шкільних автобуси – кирилівський та атманайський. Для охрімівських учнів керівництво громади виділило мікроавтобус «Газель», який підвозить до школи дітей з Косих та Охрімівки.

Поділитися новиною в соцмережах: