«Казка» у Охрімівці незабаром отримає повноцінний харчоблок

Відповідно до плану керівництва Кирилівської громади учні молодших класів школи та вихованці садку мають харчуватися у єдиній новій їдальні.

Тривають ремонтні роботи харчоблоку та їдальні у дитячому садку Охрімівки «Казка». Нагадаємо, у звязку з тим, що у охрімівській загальноосвітній школі немає приміщення для повноцінного харчування дітей, влада Кирилівської громади вирішила збільшити на відремонтувати харчоблок та їдальню садка. По закінченні ремонтних робіт учні 1-4 класів школи за графіком будуть відвідувати їдальню садка, який розташований неподалік від школи, та харчуватися там.

Після об’єднання громад селищний голова Іван Малєєв запевнив, що харчування дітей молодших класів зі шкіл приєднаних Атманайської та Охрімівської сільрад будуть організовані і в цих школах і коштуватимуть бюджетові стільки ж скільки і у Кирилівці — 25 гривень на дитину на 1 день.

На сьогодні у харчовий цех дитячого садку «Казка» вже закуплені додаткова єлектроплита, спеціалізована електропательня, робочі столи, промислова електром’ясорубка, нова система вентиляції. Зараз тривають роботи з підготовки підлоги у новій їдальні, після цього будівельники розпочнуть працювати із стінами.

З бюджету громади на ремонтні роботи виділено 200 тисяч гривень. Проте, після того як підрядник розпочав заміну каналізації та водопроводу з’ясувалося, що попередній ремонт у садку був зроблений неякісно, отже коштів, що вже виділили недостатньо.

Не дивлячись на це, влада буде продовжувати фінансувати роботи.

Створення комплексної їдальні на базі охрімівського дитячого садку «Казка» — один з багатьох проектів, що підлягають реалізації у 2018 році та передбачений заходами програми соціально-економічного розвитку Кирилівської громади на 2018-2020 роки.

казка_2 казка_3 казка_9 казка_13 казка_14 казка_21

Поділитися новиною в соцмережах: