Осередки культури громади об’єднали у комунальний Центр

Усі бібліотеки та будинки культури, а також музична школа відтепер підпорядковані новій комунальній структурі.

Про мету створення та структуру КЗ «Центр культури, спорту та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» на сесії селищної ради доповіла головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Кирилівської селищної ради Світлана Шиян.

Вона підкреслила, що централізоване функціонування закладів культури та бібліотек після створення об’єднаної громади — важлива необхідність. Саме створення єдиної комунальної структури дозволить визначити завдання та пріоритети роботи осередків культури нашої творчої та багатогранної громади.

— Це є самостійний заклад культури, що належить до комунальної власності Кирилівської селищної громади.  Організаційно-методичному та фінансовому плані він підпорядкований Кирилівській селищній раді, — пояснила  головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Кирилівської селищної ради Світлана Шиян.- Заклад утворюється за принципом універсалізації всіх закладів культури, музичної школи та бібліотек населених пунктів, які входять до громади.

До Центру приєднуються та підпорядковуються йому – комунальний заклад Кирилівська дитяча музична школа – як структурний підрозділ, який підзвітний та підконтрольний центру. Філіями центру стають – Кирилівський БК №1, Кирилівський БК №2, Лиманський клуб, Атманайський сільський будинок культури та Охрімівський сільський будинок культури, Кирилівська селищна бібліотека — філія№1, Кирилівська селищна бібліотека — філія№2, Охрімівська сільська бібліотека – філія№3, Атманайська сільська бібліотека — філія№4.

Що стосується самого Центру – це юридична особа, яка є бюджетною не прибутковою організацією. Центр культури, спорту та мистецької освіти фінансуватиметься з бюджету Кирилівської селищної ради. Депутати селищної ради одноголосно підтримали створення нового комунального закладу.

Поділитися новиною в соцмережах: