Ремонт Будинку культури №2 на стадії завершення

Творчі колективи Кирилівського БК №2 з нетерпінням чекали завершення ремонту другого поверху, де розташовані класи для занять. Нарешті їх мрії здійснились.

Будинок культури у Азовському сьогодні вже важко пізнати. Там ще пахне фарбою та новими меблями. Творчі колективи Кирилівського БК №2 вже почали займатися в оновлених приміщеннях.

Радості наших артистів немає меж. Учасники хорового колективу «Азовські зорі» стверджують, що на новому місці навіть голос по іншому звучить.

— Нарешті ми перейшли у новий прекрасний будинок культури, — розповідає керівник хорового колективу «Азовські зорі» Леонід Петрусенко. – Хоч ремонт ще повністю не закінчено і роботи ще йдуть,проте учасники хору вже мають можливість займатися у світлій кімнаті, де багато повітря. В нових приміщеннях прекрасно чутно кожного учасника. Це наші довгоочікувані людські умови. Я думав, що не дочекаюсь вже цього моменту.

Всі з нетерпінням чекають завершення ремонту фойє та актового залу. Працівники будинку культури впевнені, що він стане перлиною нашої громади.

72 8 9 25 viber image1

Поділитися новиною в соцмережах: