Шевченківські дні в Кирилівці

У 2018 році Україна відзначила 204 річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника Тараса Шевченка.

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Щороку в Україні відзначають «Шевченківські дні» .Творчі працівники колективу Кирилівського БК №1  не могли залишитися осторонь цієї події. З метою вшанування Кобзаря, 19 березня було проведено захід під назвою «Шевченківська весна».

Сцена Будинку культури була тематично прикрашена, висів портрет Тараса Шевченка. Діти-учасники виступали на сцені з віршами Кобзаря.  Із почуттям та ліризмом декламували поезії Іван Надярний та Софія Сьомченко. Виступаючі знайомили присутніх з біографією Шевченка. Також була проведена невеличка вікторина «Сторінки з життя Шевченка», з якої всі присутні змогли дізнатися про цікаві факти з життя великого українського Кобзаря.

Захід пройшов дуже цікаво. Присутні ставили багато запитань та виявляли неабияку цікавість до життя Шевченка. Ведучими свята були Андрій Лоскоріг, Мирослава Молодча, Софія Сьомченко, Роман Вишегородцев та Максим Вишегородцев.

Захід підготували театральний колектив «Мозаїка»  (керівник Вікторія Кольчієнко) та танцювальний колектив «Акварель» (керівник Марина Бєлічкова).

viber image viber image2 viber image5 viber image7 viber image8 viber image78

Поділитися новиною в соцмережах: