У Кирилівці відкривається агентський пункт Пенсійного фонду України

Пропозиції щодо необхідності зустрічі, дистанційного спілкування з працівниками Пенсійного фонду, тематики питань, що виникають можна буде надавати щоденно співробітнику селищної ради.

До уваги мешканців Кирилівської селищної ради !

15 березня 2018 року розпочинає роботу агентський пункт Пенсійного фонду України, який розташовано в адміністративній будівлі Кирилівської селищної ради.  Час прийому спеціалістами управління: 10.00 — 12.00.

Надалі агентський пункт буде працювати щомісяця.

Запрошуємо для отримання послуг Пенсійного фонду України  громадян різних вікових груп – молодь, працююче населення, громадян перед пенсійного віку, пенсіонерів для отримання інформації стосовно діючого пенсійного законодавства, перспектив власного пенсійного страхування, зокрема щодо набуття страхового стажу, порядку нарахування та перерахунку пенсії, отримання будь – яких довідок, що входить до компетенції Пенсійного фонду 

Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (далі –Управління) здійснює обслуговування громадян, що мешкають на територіях міста Мелітополя та  Мелітопольського, Якимівського, Веселівського районів Запорізької області.

Для зручності громадян, що мешкають на віддалених від адміністративної будівлі Управління територіях, з метою наближення послуг Пенсійного фонду до громадян  Якимівського району, зокрема смт. Кирилівка та прилеглих територій Управління пропонує великий спектр форм та методів спілкування, у тому числі  дистанційні.

Пропонуємо:

— завітати до агентського пункту прийому громадян в адміністративній будівлі  Кирилівської селищної ради;

— спілкування зі спеціалістами Пенсійного фонду особисто під час зустрічей з мешканцями Кирилівської селищної ради за місцем проживання, в трудових колективах;

— отримання консультацій за допомогою дистанційних форм спілкування, а саме: телефонного, Skype – зв’язку, з використанням електронної пошти.

Нам важлива Ваша думка, тому пропозиції щодо необхідності зустрічі, дистанційного спілкування з працівниками Пенсійного фонду, тематики питань, що виникають просимо звертатись до відповідальної особи — працівника Кирилівської селищної ради за № телефону (06136) 6-99-11 Мініна Євгенія Михайлівна.

З повагою, адміністрація Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

Поділитися новиною в соцмережах: