Весна іде – весні дорогу

В неділю, 18 березня учні Кирилівської музичної школи та творчі колективи Кирилівського будинку культури №2 влаштували справжнє свято музики та весни.

Це був своєрідний звітний концерт для батьків дітей, які приймають участь у художній самодіяльності. Вони змогли показати чого навчилися, відвідуючи заняття. Концерт вийшов яскравий та хвилюючий. Свято було присвячене весні. Це та пора року коли все оживає та розквітає. Краса, яка з’являється навколо нас на весні не змогла залишити байдужими і колективи музичних шкіл.

Зі сцени линули милозвучні пісні у виконанні вокального ансамблю «Мрія». Колектив виконав 5 пісень, які нікого не залишили байдужими. Однією з таких пісень був твір на слова нашого односельця Валерія Жукова та музику Леоніда Петрусенко «Весна». Акомпанували  колективу під час виконання цієї композиції Леонід Петрусенко та Сергій Поцелуйко. Учасники колективу «Мрія» виконали і пісню «Якби мені черевички»в обробці нашого односельця Леоніда Петрусенка та під його акомпанування.

З натхненням та майстерністю, пісні на різноманітну тематику виконували Вероніка Гуменна, Марія Гуменна, Валентина Матіс , Анастасія Пилипчук, Софія Демченко, Катерина Вівденко, Валерія Філоненко. Тріо у складі Євгенії Гринь, Софії Панченко та Анастасії Гуменюк виконали чуттєву пісню про маму. Дует у складі Марії та Вероніки Гуменної також присвятив свою пісню найдорожчій людині на світі – мамі. Після її виконання у присутніх мам з’явилися сльози на очах.

Окрім пісень, учні показали свою майстерність у художньому читанні. Гумореску Павла Глазового «В кого батько розумніший» прочитала Катерина Вівденко. Вірш «На місячній доріжці» прочитали Вікторія Щусь.  Гумореску Павла Глазового «Дядько їсти хоче» прочитала Євгенія Гринь. Уривок з твору «Журавлі» продекламувала Марія Гуменна. Гумореску Світлани Тимко «Реклама» прочитала Ольга Северин. Вірш під назвою «Мама» розповіла Настя Пилипчук. Всі виступаючі змогли викликати величезний захват та бурхливі емоції у присутніх.

Свято підготували керівники учнів музичної школи та творчих колективів Кирилівського БК №2 Тетяна Лисенко, Ганна Чмир-Протасова, Шиян Світлана, Любов Міщенко та Ольга Комкова.

На святі панувала особлива урочиста та радісна атмосфера. Схвильовані обличчя викладачів, як ніколи відповідальні діти та  щасливі обличчя батьків — все це говорить про те, що концерт відбувся на високому рівні.

IMG_1588 IMG_1594 IMG_1597 IMG_1599 IMG_1602 IMG_1610 IMG_1617 IMG_1618 IMG_1622 IMG_1626 IMG_1655

Поділитися новиною в соцмережах: