Чистота та порядок на вулицях – запорука вдалого курортного сезону

За сміття та безлад біля баз відпочинку їхні керівники та володарі будуть оштрафовані . Інспектор з благоустрою вже видає приписи порушникам правил благоустрою.

З настанням весни значно активізувалася робота щодо інспекції благоустрою прилеглих територій біля баз відпочинку та пансіонатів на вулицях Коса Федотова та Коса Пересип. Інспектор з благоустрію Кирилівської селищної ради Олег Цебер щотижня проводить 2 рейди вздовж об’єктів відпочинку на цих вулицях.

За словами інспектора, не усі володарі комерційних об’єктів відпочинку сумлінно ставляться до утримання у належному стані прилеглих територій, збереження та охорони навколишнього середовища. Так під час рейду 16 квітня Олег Цебер склав та вручив 11 приписів щодо приведення прилеглої території біля баз відпочинку у належний стан.

Іноді керівники баз відпочинку навіть не усвідомлюють через що у інспектора виникають претензії до їхньої господарчої діяльності. Гори сміття, особливо будівельного, аж ніяк не прикрашають курортні зони і негативно впливають на навколишнє середовище. При цьому деякі керівники баз відпочинку намагаються представити вивіз будівельного сміття, як проведення благоустрою Так було із базою відпочинку «Купава». Її керівник засипав будівельним сміттям яму і повідомив інспектору, що зробить з неї рівний майданчик, але на цьому все і закінчилося.

А керівництво бази відпочинку «Променад» просто на прилеглій території біля свого паркану утворило гору будівельного сміття заввишки зросту людини і нікуди її не вивозить. Обидві ці бази отримали припис від інспектора з благоустрою.

Проте, за словами Олега Цебера, знаходяться і такі безвідповідальні керівники баз, які наказують робітникам вивозити сміття на прилеглу територію лиману і ховати його у очереті.  Іноді такі поховання робляться навпроти прилеглих територій сусідських баз, щоб зовсім відвести від себе увагу інспектора. Олег Цебер каже, що у разі виявлення таких порушень на керівництво цих баз буде складено адміністративний протокол без вручення припису.

Усі ті, хто отримав приписи від інспектора з благоустрою, повинні до 27 квітня привести прилеглі території навколо своїх курортних об’єктів до ладу. Якщо цього не відбудеться, то по відношенні до них буде складено адміністративні протоколи. Відповідно до них на порушників буде накладено штрафи, які для фізичних осіб становлять від 340 до 1360 гривень, а для юридичних осіб – від 850 до 1700 гривень. Проте інспектор з благоустрою вважає, ці штрафи замалими і каже, що їх на державному рівні треба збільшувати мінімум у 4 рази.

Але, якщо і ці штрафи не лякають недбалих керівників баз відпочинку і вони продовжать порушувати правила благоустрою, то Кирилівська селищна рада піде на крайні міри. Більшість суб’єктів курортного бізнесу Кирилівки мають землю на, якій розташовані об’єкти їхньої інфраструктури, у оренді. Договір оренди підписаний із Кирилівською селищною радою. У них вказується, що орендар зобов’язаний утримувати прилеглу територію до його об’єкту бізнесу у належному стані та піклуватися про її благоустрій.

Якщо цього не відбувається, а орендар порушує правила благоустрою, то Кирилівська селищна рада залишає за собою право розірвати орендну угоду у односторонньому порядку. Саме така доля очікуватиме злісних порушників, які не реагують, ані на приписи інспектора з благоустрою, ані на адмінпротоколи.

Тож прибирати після себе сміття — набагато дешевше ніж залишитися напередодні курортного сезону без бізнесу та мати справу з державними фіскальними та правоохоронними органами, та величезними штрафами.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: