Кирилівка — Якимівка 6:0

Футболісти нашої громади показали вищий клас на першості району у матчі з Якимівкою.

Збірна команда нашої громади з футболу 7 квітня брала  участь у матчах, які проходили у Охрімівці. Змагання проходили у рамках першості області Якимівського району з футболу серед дорослих. В них брали участь дев’ять команд району.

В цьому році трошки змінився формат змагань.  В одному селищі збираються 4 футбольні команди та один суддя. В один день проводиться дві зустрічі. І в іншому селищі також збираються 4 команди та проводиться дві зустрічі.  Проте найголовніший плюс в тому, що 4 команди можуть безпосередньо оцінити роботу суддівської колегії. І не допустити суддівство в «одні ворота».

Спочатку наші футболісти повинні були зустрітися у Володимирівці  з молодою командою з Якимівки. Проте за спільною домовленістю було вирішено провести гру в Охрімівці. Це зіграло на руку нашим спортсменам, адже повболіти за них зібралося чимало бажаючих.

Дома, як то кажуть, і стіни допомагають. Результатом матчу стала блискуча перемога з рахунком 6:0.  Всі два тайми були видовищними та вражаючими. Всі гравці команди мали змогу зіграти, адже гра на великому полі є нелегкою. Підготував спортсменів Олександр Біличенко.

Багато хлопців нашої громади навчаються у вишах на факультетах фізичного виховання. І було б дуже добре, якби кожен з них після закінчення університетів прийшли працювати в спортивні організації нашої громади.

Велику подяку гравці та глядачі висловлюють Олександру Біличенко. Він займався підготовкою стадіону до гри і зробив все на високому рівні. Такого рівня стадіон не знайдеш в жодному селищі району. Спортсмени грали на ньому з задоволенням.

Також команда та тренер висловлюють вдячність Кирилівській селищній раді за придбання нової форми та м’ячів.

Поділитися новиною в соцмережах: