Великдень. Народні гуляння

На центральній площі Азовського жителі громади з розмахом відсвяткували Великоднє свято.

Зі святом всіх поздоровити прийшов кирилівський селищний голова Іван Малєєв та протоієрей Дмитро Журавель. Після привітань на сцені почали з’являтися творчі колективи Кирилівських БК №1 і БК №2, які підготували запальні номери. Свято глядачам дарували народний хоровий колектив «Азовські зорі», народний хор «Берегиня», Віктор Саприкін та інструментальний ансамбль з селища Охрімівка «Хорошее настроение», вокальний ансамбль «Мрія», Анастасія Пилипчук, танцювальний колектив «Веселі молодиці», Анатолій Янєв, вокальний ансамбль «Сузір’я», Анатолій Гартман, дует «Яворина», вокальний ансамбль «Ретро», зразковий хореографічний колектив «Юнона», ВІА «Восход», Олег Протасов, гість з Якимівки Володимир Лемченко зі своєю авторською піснею, народний фольклорний циганський колектив «Хітана» з солістом Валерієм Глазковим. Ведучі свята — Юлія Шиян, Катерина Литвак, Сергій Гнєздовський, Сергій Богданов та Сергій Дерев’янко.

Традиційно в на святковому концерті пройшов і конкурс на кращу Паску та крашанки. Призові місця розподілили за такими критеріями: краса, смакові якості та яйця. За красу своєї паски третє місце отримала Ірина Петрусенко, друге місце — Карина Шпикерт і перше місце посів Микита Шевчук. За смакові якості випічки третє місце у Людмила Бобир, друге місце — Наталя Дзямка, перше місце Тетяна Шевчук. Третє місце за кращі писанки у Марія Гуменна, друге місце —Артем Лисенко, і перше місце посіла Людмила Соболь. За рішенням журі заохочуючи подаруночки отримали всі учасники конкурсу.

Святкування вдалося на славу. Покуштували смачних пасок та вдосталь натанцювалися під запальні пісні. Всі присутні на святі змогли подивитися на виставку різноманітних поробок творчого об’єднання і придбати собі все, що сподобається. Також на святі була присутня тематична фотозона, біля якої стояла черга бажаючих зробити фото.

 

Поділитися новиною в соцмережах: